Aktuálne ceny: Cena zlata 1926.67 USD/oz   Cena striebra 23.694 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     20g LONDON GOOD DELIVERY Investičná zlatá tehlička

20g LONDON GOOD DELIVERY Investičná zlatá tehlička

04:29
posledná aktualizácia ceny
004962
kód produktu

oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Banská Bystrica
Centrála

Podrobný popis

Ilustračná foto: tehličky na fotografii nemusia certifikáciou a hmotnosťou zodpovedať reálnemu produktu. V prípade záujmu Vám zašleme aktuálnu fotografiu.

Zlatá investičná těhlička štandardu Good Delivery

"Pri týchto tehličkách nerozlišujeme značku rafinéra. Jedná se o NEAKTUÁLNU CERTIFIKÁCIU. Dostupnosť výrobku konkrétneho rafinéra si môžete telefonicky overiť na našej predajni."

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

London Good Delivery

Investičné zlaté tehličky o hmotnosti 20 g s označením Good Delivery od svetových rafinérií akreditovaných LBMA.

Mezinárodne uznávané normy združené pod označením Good Delivery alebo tiež London Good Delivery stanovuje asociácia LBMA - London Bullion Market Association. Členmi LBMA (Asociácia obchodníkov s drahými kovmi) sú mezinárodné banky, obchodníci s drahými kovmi, ťažobné spoločnosti a rafinérie.
Súbor pravidiel London Good Delivery ustanovila pre obchodovanie so zlatými a striebornými investičnými tehličkami na najväčšom globálnom mimoburzovom trhu London Bullion Market (Londýnsky trh s drahými kovmi).

Pravidlá Good Delivery definujú požiadavky na rýdzosť, hmotnosť, rozmer, fyzický vzhľad, značku a postup výroby. Rafinéri sa riadia zásadami pre stanovenie hmotnosti tehličiek, ich balenia a spôsob dodania.

Štandardy a certifikácie Good Delivery sú vyžadované tiež na ďalších mezinárodných trhoch, pri nákupoch štátnych zlatých rezerv, centrálnymi bankami a MMF.

Rafinérie žiadajúce o akreditáciu LBMA a zápis na zoznam Good Delivery List musí tento rad prísnych podmienok spĺňať. Spoločnosti prechádzajú kontrolou výroby a kvality, je u nich preverovaná história a finančné hospodárenie. Následne sú proaktívne monitorované (PMA) v pravidelných trojročných intervaloch.

LBMA Good Delivery List

LBMA zverejňuje aktuálny zoznam (Current List) a bývalý zoznam (Formed List) akreditovaných rafinérií. Pokiaľ dôjde k zmene výrobných parametrov alebo vzhľadu značky, je pôvodný záznam zaradený na bývalý Formed List a aktuálny Current List je upravený s informáciou o vykonanom prevode.


Špecifikácia produktu

Materiál:
AU mininálne 999,0/1000
Země původu:
rôzne
Hmotnost:
20 g
Rozměr:
podľa rafinéra
Výrobce:
LBMA

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.192.38.49

Holoubek koncern