Aktuálne ceny: Cena zlata 1660.63 USD/oz   Cena striebra 19.028 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     2g LONDON GOOD DELIVERY Investičná zlatá tehlička

2g LONDON GOOD DELIVERY Investičná zlatá tehlička

05:04
posledná aktualizácia ceny
004959
kód produktu

oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Podrobný popis

Ilustračná foto: tehličky na fotografii nemusia certifikáciou a hmotnosťou zodpovedať reálnemu produktu. V prípade záujmu Vám zašleme aktuálnu fotografiu.

Zlatá investičná těhlička štandardu Good Delivery

"Pri týchto tehličkách nerozlišujeme značku rafinéra. Jedná se o NEAKTUÁLNU CERTIFIKÁCIU. Dostupnosť výrobku konkrétneho rafinéra si môžete telefonicky overiť na našej predajni."

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

Prehľad predávaných veľkostí tehličiek

Image 1g Image 2g Image 2,5g Image 5g Image 10g Image 20g Image 31,1g Image 50g Image 100g Image 250g Image 311g Image 500g Image 1000g

London Good Delivery

Investičné zlaté tehličky o hmotnosti 2 g s označením Good Delivery od svetových rafinérií akreditovaných LBMA.

Mezinárodne uznávané normy združené pod označením Good Delivery alebo tiež London Good Delivery stanovuje asociácia LBMA - London Bullion Market Association. Členmi LBMA (Asociácia obchodníkov s drahými kovmi) sú mezinárodné banky, obchodníci s drahými kovmi, ťažobné spoločnosti a rafinérie.
Súbor pravidiel London Good Delivery ustanovila pre obchodovanie so zlatými a striebornými investičnými tehličkami na najväčšom globálnom mimoburzovom trhu London Bullion Market (Londýnsky trh s drahými kovmi).

Pravidlá Good Delivery definujú požiadavky na rýdzosť, hmotnosť, rozmer, fyzický vzhľad, značku a postup výroby. Rafinéri sa riadia zásadami pre stanovenie hmotnosti tehličiek, ich balenia a spôsob dodania.

Štandardy a certifikácie Good Delivery sú vyžadované tiež na ďalších mezinárodných trhoch, pri nákupoch štátnych zlatých rezerv, centrálnymi bankami a MMF.

Rafinérie žiadajúce o akreditáciu LBMA a zápis na zoznam Good Delivery List musí tento rad prísnych podmienok spĺňať. Spoločnosti prechádzajú kontrolou výroby a kvality, je u nich preverovaná história a finančné hospodárenie. Následne sú proaktívne monitorované (PMA) v pravidelných trojročných intervaloch.

LBMA Good Delivery List

LBMA zverejňuje aktuálny zoznam (Current List) a bývalý zoznam (Formed List) akreditovaných rafinérií. Pokiaľ dôjde k zmene výrobných parametrov alebo vzhľadu značky, je pôvodný záznam zaradený na bývalý Formed List a aktuálny Current List je upravený s informáciou o vykonanom prevode.


Špecifikácia produktu

Materiál:
AU mininálne 999,0/1000
Země původu:
rôzne
Hmotnost:
2 g
Rozměr:
podľa rafinéra
Výrobce:
LBMA

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
100.25.42.211

Holoubek koncern