Aktuálne ceny: Cena zlata 1811.01 USD/oz   Cena striebra 20.395 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     31,1g Argor Heraeus SA Švajčiarsko Kinebar Investičná zlatá tehlička
Online výkupní cena

31,1g Argor Heraeus SA Švajčiarsko Kinebar Investičná zlatá tehlička

17:49
posledná aktualizácia ceny
002107
kód produktu
1 980,00 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Na objednávku (31 pracovních dní)
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
Aktuálna výkupná cena
1 756,23 EUR


záruka spätného odkúpenia

Nabídnout pro výkup

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Tehličky do 100g sú zaliate v ochrannom plaste
Ochranný plast (obal) slúži zároveň ako certifikát

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

Argor Heraeus SA Kinebar®

Švajčiarske zlaté tehličky z 24 karátového zlata, certifikované švajčiarskou firmou Argor-Heraeus SA, zodpovedajú londýnskemu štandardu Good Delivery (LBMA) a sú preto bez problémov akceptované na všetkých trhoch. Doklady autenticity (logo dodaváteľa, rafinéra, unikátne číslo, rýdzosť, hmotnosť) sú deklarované na vrchnej strane tehličky. Zadná strana tehličky je čistá bez nápisov, vyjmúc tehličky Multicard, Goldseed, Roundbar, Kinebar a Round-Kinebar kde je vyobrazené logo.

Slitky Kinebar nesú na svojej zadnej strane logo výrobcu Argor Heraeus prevedené laserom špeciálnou holografickou technikou Kinebar®. Predná strana tehličky označuje výrobcu, čistú hmotnosť v gramoch, svoje identifikačné číslo a logo mincovne Argor Heraeus.

Kinebar® je svetový unikát, ktorý je vytvorený technológiou Kinegram® (OVD Kinegram Corp.) na zlaté tehličky. Kinegram® - Obraz kinegramu je vytvorený jemnými linkami rôznej hĺbky a tvaru. Pri zmene uhlu dopadajúceho svetla sa obraz kinegramu postupne mení a vytvára efekt pohybujúceho sa obrazu. Špeciálne high-tech zabezpečenie Kinegram® embosované do substrátu tehličky drahého kovu je označované ako Kinebar®.


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Nové produkty Argror-Heraeus

Špecifikácia produktu

Rozměr:
40,40 x 23,30 x 1,75 mm
Výrobce:
Argor Heraeus SA
Hmotnost:
31,1 g (1 Oz)
Ryzost:
999,9/1000 Au
Země původu:
Švajčiarsko

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.201.96.43

Holoubek koncern