+421 220 570 750 – zákaznícka linka

 po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

6 predajní

Bratislava, Košice, Praha, Brno, Ostrava, Liberec
Na týchto predajniach si môžete prezrieť alebo vyzdvihnúť Váš tovar.
Prehľad puncových značiek

Čo Vás zaujímalo

Stráženie ceny

Co nesmíte vědět! 2

19,00 € vrátane DPH
Co nesmíte vědět! 2
* povinná informácia
Typ ceny:

Co nesmíte vědět! 2


Fixace ceny: Není nutná
Platba kartou: Není možná
Výkup tohoto produktu: Nevykupujeme
Kód produktu: 005312
Chcete viac informácií? Koľko stojí poštovné?

Žádanka

Vložte jméno, email a telefonní číslo a my Vám dáme vědět ihned, jakmile bude toto zboží opět na skladě!

Vyplnění žádanky není pro Vás nijak závazné.Teror, revoluce, války - kdo a co za tím stojí!
Autor: Michael Morris
Originál: Was Sie nicht wissen sollen
Počet strán: 486
Väzba: brožovaná
Stav: nové
Rok vydania: 2016
Jazyk: český
Rozmer: 145 × 205 mm
ISBN: 978-3-945803-08-0
Nakladateľstvo: ANCH BOOKS

Co nesmíte vědět! 2

V bestsellere Co nesmíte vědět Michael Morris názorne a zrozumitelne vysvetlil, ako malá skupinka bankéřov siaha prostredníctvom hospodárskych a menových vojen po totálnom ovládnutí sveta. V tomto druhom diele sa zameral na politické a vojenské aspekty nového svetového poriadku.

USA dominovali svetu viac ako sto rokov, ich hviezda však už zapadá. Mocipáni v pozadí sa tomu ale zaryto bránia a na mnohých miestach Zeme inscenujú konflikty. Odkiaľ ale pochádza ich deštruktívny vplyv na EU?

Malá skupina vodcov je zodpovedná nielen za vojny v Afghanistane, v Iraku a v Sýrii, ale tiež za konflikt na Ukrajine aj za takzvanú Arabskú jar. Afrika sa podobne ako Blízky a Stredný východ prepadá do riadeného a stále väčšieho chaosu, ktorý práve "preskakuje" aj na Európu. A teroristické útoky v Paríži boli iba začiatok! V Európe aj v USA sú už vyzbrojované policajné a vojenské jednotky, aby boli pripravené brutálne potlačiť dlho pripravované občianske vojny.

V knihe sa dozviete, ako je to v skutočnosti s NATO, s celosvetovým terorizmom, s konfliktom na Ukrajine aj s vojnou proti Rusku. Kto skutočne stojí za "antiputinovskou" propagandou Západu, ktorá by už čoskoro mohla mať pre nás všetkých deštruktívne následky? Akú rolu v tom hrá Saudská Arábia a prečo sú európski špičkoví politici v tejto hre len bezzubými bábkami? Dočítate sa skutočnosti o zmluvách TTIP a CETA aj o dohodách, ktoré hrozia kultúrne a ekonomicky zničiť Európu, a pochopíte, aké závažné dôsledky by mohli priniesť každému z nás.

Po tejto hutnej mase výbušných a zdrcujúcich informácií by mohol hociktorý čitateľ začať prepadať beznadeji. Michael Morris však píše o týchto zložitých faktoch a komplexných súvislostiach jednoducho a ukazuje tiež cestu, ako sa oslobodiť zo spárov tajnej svetovlády a znovu učiniť Európu aj svet miestom mieru a empatie.Tovar je zaradený do týchto kategórií:    Knihy a publikácie
 
Ak nemáte s nákupom cez internet zatiaľ žiadnu skúsenosť, môžete objednávať e-mailom, poštou alebo telefonicky. Zavolajte nám na zákaznícku linku: +421 220 570 750. Radi a ochotne Vám poradíme.

Čo Vás zaujímalo