Aktuálne ceny: Cena zlata 1800.57 USD/oz   Cena striebra 20.795 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Exkluzívna minca Meteorit Muonionalusta 1 Oz 2016 Proof

Exkluzívna minca Meteorit Muonionalusta 1 Oz 2016 Proof

22:30
posledná aktualizácia ceny
004077
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Podrobný popis

Kolorovaná mince z meteoritu

První mince z čistého meteoritu

Unikátní mince z meteoritu v kolorovaném provedení, vydaná Tokelau v roce 2016 ve špičkové kvalitě proof, je věnována meteoritu Muonionalusta, který byl objeven v roce 1906 poprvé ve Švédsku..

Mince na svém rubu zobrazuje motiv meteoritu Muonionalusta letícího k planetě Zemi. Železný meteorit obsahuje malé částice drahých kovů, jako je zlato, stříbro, iridium v různém poměru. Z toho důvodu je i hmotnost a struktura každé mince jedinečná. Technologie výroby je unikátní a vyžaduje spoustu času. Motiv obklopují nápisy "METEORITE" a "MUONIONALUSTA" a hmotnost. Líc zobrazuje nad vlajkou Tokelau tradiční portrét královny Elizabeth II. od Ian Rank-Broadleyho spolu s nápisy "ELIZABETH II", "TOKELAU", rokem vydání a nominální hodnotou.

Mince je dodávána v luxusní dárkové krabičce spolu s certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 693 kusů pro celý svět!


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31,1 - 33,6 g
Nominál:
1 NZD
Průměr:
42 mm
Země původu:
Tokelau
Emise:
2016
Náklad:
pouze 693 ks
Provedení:
Proof
Téma:
Flora a Fauna

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.225.8

Holoubek koncern