Upozornenie: Sledujte aktuálne zmeny obchodných podmienok Viac informácií nájdete tu. Súčasne s tým dochádza ku zmene fixačných pravidiel.

+421 220 570 750 – zákaznícka linka

 po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

5 predajní

Bratislava, Praha, Brno, Ostrava
a Liberec.
Na týchto predajniach si môžete prezrieť alebo vyzdvihnúť Váš tovar.

Oznámení

Vážení zákazníci,

vzhľadom k mimoriadnej situácii, ktorú v týchto dňoch zažívame a s ohľadom na aktuálne nariadenie vlády Slovenskej republiky si vás dovoľujeme informovať o nasledujúcich opatreniach.

25/3/2020 Aktuálne informácie

Pandémia koronavírusu, následné opatrenia vlád a panika na svetových trhoch majú priamy vplyv na celosvetový dopyt po fyzických drahých kovoch, ale aj na ich ponuku. Čelíme bezprecedentnej situácii v mnohých oblastiach života a podnikania (napríklad jedným z najpostihnutejších regiónov vo Švajčiarsku je región Ticino, ktorý je sídlom väčšiny rafinérií).

Z vyššie uvedených dôvodov je aktuálne obmedzená ponuka drahých kovov:

Pokiaľ ste si u nás urobili objednávku a zafixovali cenu, môžete si byť dodaním tovaru istý.
Prijaté objednávky spracovávame v poradí, v akom boli prijaté.
Žiadny zákazník nebude zvýhodnený. O svoje drahé kovy neprídete.

Nové objednávky až do odvolani neprijímame.
S našimi dodávateľmi neustále komunikujeme.
O nových skutočnostiach Vás budeme bezodkladne informovať.

PROSÍME O STRPENIE, ZÁKAZNÍKOV SAMI KONTAKTUJEME!
(NEVOLAJTE, prosím)

V dôsledku enormného záujmu o produkty z drahých kovov momentálne čelíme dramatickému množstvu telefonátov a e-mailov. Žiademe Vás o zhovievavosť v rýchlosti vybavovania Vašich požiadaviek.
 
Pri dodaní tovaru taktiež prosíme o zhovievavosť. Vzhľadom ku komplikáciám v medzinárodnej preprave dochádza k oneskoreniu dodávok. Na zaistení prepravy od našich dodávateľov intenzívne pracujeme a hľadáme možné aj nemožné cesty, ako dostať tovar až na náš sklad.
 
Upravujeme dodacie a platobné podmienky
 
Od nedele 15. marca od 12:00 platia nové dodacie a platobné podmienky: dodanie bude možné iba Slovenskou poštou, platba vopred na bankový účet.
 
Výkupy len korešpondenčne
 
Investičné kovy naďalej aj vykupujeme. Vzhľadom k zatvoreným predajniam upozorňujeme na obmedzenie výkupu len na korešpondenčnú formu. Dbajte, prosím, na zvýšenú opatrnosť pri balení zásielok. Na poškodené mince a tehličky bohužiaľ musíme uplatniť zrážku z výkupnej ceny podľa stupňa poškodenia. Pred odoslaním tovaru je nutné vyplniť výkupný formulár.

Pri dočasne nedostupnom tovare bez deklarovanej predajnej ceny náš systém bohužiaľ neumožňuje zobraziť ani výkupnú cenu. Pre informáciu o výkupnej cene nás, prosím, kontaktujte na zákaznickej linke: +421 220 570 750 (po–pia 09:00–17:00).

Pokiaľ požadujete vykúpiť neštandardné množstvo tovaru (veľké množstvo tehličiek či mincí), kontaktujte nás taktiež na vyššie uvedenej zákazníckej linke.
 
Buďte ohľaduplní
 
Investícia do drahých kovov sa javí byť vhodnou formou ochrany majetku v období krízy, a to nielen pre svoj potenciál rastu, ale aj pre svoju veľkú likviditu a možnosť použitia mincí a tehličiek ako alternatívnych peňazí. Existujú však ešte vzácnejšie komodity, než sú drahé kovy. Sú to zdravie a životy nás a našich blízkych. Sledujte aktuálne informácie, riaďte sa odporúčaniami autorít a zbytočne neriskujte, aby ste neohrozili seba, svojich blízkych, ale aj všetkých ľudí vo svojom okolí. V dnešných dňoch sa zdvihla obrovská vlna aktivizmu a solidarity, ktorá nám dáva nádej, že keď všetci potiahneme za jeden provaz, nič nás nezlomí.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pevné zdravie!

Ing. Matej Čeleš
Konateľ spoločnosti