Aktuálne ceny: Cena zlata 1802.4 USD/oz   Cena striebra 20.829 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Platinová minca Maple Leaf Forever 1 Oz 2017 Proof

Platinová minca Maple Leaf Forever 1 Oz 2017 Proof

23:47
posledná aktualizácia ceny
005386
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Platinová pamätná minca

Platinový Maple Leaf Forever

Exkluzívna platinová minca, razená Kanadskou kráľovskou mincovňou v roku 2017 v špičkovej kvalite proof o hmotnosti 1 Oz (31.16 g) a v rýdzosti najčistejšej 99.95% platiny, je venovaná Javoru - symbolu Kanady.

Rub mince zobrazuje na matnom pozadí a v detailnej razbe listy javoru lysého. Precízna rytina s hluboko rezanými lalokmi a ozubením na okrajoch listov dodávajú pocit textúry a hĺbky. Veľký centrálny list je pokovaný ružovým zlatom, nad ním sa znáša na dlhých stopkách ďalších päť menších a reálne kolorovaných listov a vpravo je kolorovaná okrídlená dvojnažka. Motív dopĺňajú nápisy, "CANADA", "PLATINUM 1 OZ PLATINE", "9995", rok vydania a iniciály autorky vpravo pod listami "MB".
Javor lysý je jedným z 10 druhov javorov vyskytujúcich sa na území Kanady. Na rozdiel od javoru cukrového, ktorý je zobrazený na kanadskej národnej vlajke, sú jeho listy po okrajoch husto a jemne zúbkované.

Líce mince nesie tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Susanny Blunt. Nasledujú nápisy "ELIZABETH II. D.G.REGINA", "300 DOLLARS"

Minca je dodávaná v luxusnej krabičke vínovej farby spolu s číslovaným certifikátom pravosti vo veľmi limitovanom náklade iba 250 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Emise:
2017
Hrana:
vrúbkovaná
Mincovna:
Royal Canadian Mint
Nominál:
300 CAD
Průměr:
30 mm
Země původu:
Kanada
Autor:
Margaret Best
Hmotnost:
31.16 g (1 Oz)
Materiál:
999.5/1000 Pt, pozlaceno
Náklad:
iba 250 ks
Provedení:
Proof
Téma:
Flora a Fauna

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.225.8

Holoubek koncern