Aktuálne ceny: Cena zlata 1709.02 USD/oz   Cena striebra 20.904 USD/oz  

Britské dni pre investíciu

Veľká Británia alebo Spojené kráľovstvo (zložené z Anglicka, Škótska, Severného Írska a Walesu) je ostrovným štátom, ležiacim na severozápade Európy. Na začiatku tridsiatych rokov vzniklo z Britských kolónií spoločenstvo národov Commonwealth, ktoré má v správe ďalších 14 zámorských území.

Krajinu na území Veľkej Británie charakterizujú predovšetkým kopce, pahorkatiny, trblietavé jazerá, vresoviská a kamienkové pláže. Spojené kráľovstvo je konštitučnou monarchiou a hlavou štátu je kráľ Karol III., ktorý po 70 rokoch vlády vystriedal svoju matku kráľovnú Alžbetu II.

Spojené kráľovstvo sa v priebehu histórie stalo domovom mnohých národov a náboženstiev. Krajina ponúka obrovské kultúrne bohatstvo a je kolískou svetoznámych osobností z oblasti literatúry, hudby, architektúry, divadla či športu. Britská mincovňa The Royal Mint má tak nepreberné množstvo námetov, z ktorých môže pri zhotovení mincí čerpať.

Britské dni prinášajú akčné ceny na vybrané investičné produkty britskej mincovne The Royal Mint.

Akcia prebieha od 16.9. - 30.9. do 16. hod. alebo do vypredania zásob.


Online výkupná cena
Na objednávku (31 pracovných dní)
1 924,75 EUR

Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.199.4

Holoubek koncern