Aktuálne ceny: Cena zlata 1924.2 USD/oz   Cena striebra 23.554 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná kolorovaná minca 5 Oz America the Beautiful - New Hampshire 2013 Proof

Strieborná kolorovaná minca 5 Oz America the Beautiful - New Hampshire 2013 Proof

06:57
posledná aktualizácia ceny
003479
kód produktu


Produkt je vyradený z ponuky.Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Stříbrná kolorovaná mince
America the Beautiful

5 Oz - White Mountain - New Hampshire

Exkluzivní stříbrná kolorovaná mince vydaná a ražená Americkou mincovnou ve Filadelfii v roce 2013 v sérii "America the Beautiful" ve špičkové kvalitě proof o váze 5 Oz (157.6 g) v ryzosti nejčistšího 99.9% stříbra je věnovaná populárním stříbrným investičním mincím New Hampshire vydávaným v sérii "America the Beautiful".

Mince zobrazuje na rubu kolorovaný motiv Národního parku White Mountain, který byl použit na stejnojmenných stříbrných investičních mincích. Motiv je ozvláštněn orlem bělohlavým vznášejícím se na nebi. Stříbrné okruží mince zdobí nápisy "WHITE MOUNTAIN", "NEW HAMPSHIRE", "E PLURIBUS UNUM" a rok vydání. Do hrany mince je vyražen nápis: 999 FINE SILVER 5.0 OUNCE. Líc portrétuje prvního prezidenta USA George Washingtona, poprvé použitý v roce 1932 pro stříbrný čtvrt dolar. Autor: John Flanagan. Portrét doplňují nápisy "UNITED STATES OF AMERICA", "LIBERTY", "IN GOD WE TRUST" a nominální hodnota "QUATER DOLLAR".

Mince je dodávaná v ochranné plastové kapsli v limitovaném nákladu.


Špecifikácia produktu

Emisia:
2013
Hrana:
hladká s vlysom
Nominálna:
1/4 USD
Priemer:
76.2 mm
Sila:
3.25 mm
Krajina pôvodu:
USA
Autor:
John Flanagan
Hmotnosť:
155,5 g (5 Oz)
Mincovňa:
US Mint
Verzia:
Proof
Rýdzosť:
999/1000 Ag
Téma:
Významné miesta

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.59.31

Holoubek koncern