Aktuálne ceny: Cena zlata 2045.87 USD/oz   Cena striebra 25.013 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca 1 Kg Bohovia Olympu 3D Antique 2016 Štandard
Limitovaná edícia

Strieborná minca 1 Kg Bohovia Olympu 3D Antique 2016 Štandard

05:35
posledná aktualizácia ceny
003428
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Pozrite si produkt

Podrobný popis

12 olympských bohů na 1 Kg stříbrné minci

Exkluzivní stříbrná mince, vydaná státem Cookovy ostrovy pro rok 2016, ražená v ryzosti nejčistšího 99.9% stříbra o váze jednoho kilogramu, je věnovaná dvanácti nejznámějším Bohům řeckého Pantheonu, kteří sídlili na Olympu (Zeus, Hera, Poseidón, Deméter, Apollón, Artemis, Áres, Afrodité, Athéna, Hermés, Héfaistos a Hestia).

Mince zobrazuje na svém rubu impozantní trojrozměrný motiv dvanácti bohů řecké mytologie, uspořádaných vedle sebe okolo vnitřního jádra mince, na pozadí mraků lemujících její okruží. Motiv doplňuje nápis "GODS OF OLYMPUS" a rok vydání. Při ražbě této mince byla použita stéjná vícevrstvá technologie jako u zlaté mince Chrám nebes - Kesonový strop. Líc zobrazuje tradiční portrét královny Elizabeth II. od Ian-Rank Broadleyho a nápisy "ELIZABETH II", "COOK ISLANDS", nominální hodnotu, hmotnost, ryzost a autorovy iniciály.

Mince je dodávána v ilustrované dárkové krabičce spolu s číslovaným certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 199 ks pro celý svět!


Špecifikácia produktu

Hmotnosť:
1000 g
Materiál:
999/1000 Ag
Nominálna:
50 CID
Priemer:
100 mm
Téma:
Povesti, legendy a mýty
Emisia:
2015
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
iba 199 ks
Verzia:
Antique Štandard
Séria:
8-vrstvové mince
Krajina pôvodu:
Cookove ostrovy

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.2.192

Holoubek koncern