Aktuálne ceny: Cena zlata 1747.04 USD/oz   Cena striebra 19.044 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná Ruténium minca pozlátená Panda Golden Enigma 1 Oz Štandard

Strieborná Ruténium minca pozlátená Panda Golden Enigma 1 Oz Štandard

04:16
posledná aktualizácia ceny
002834
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Stříbrná mince pozlacená
Ruthenium
Hmotnost od roku 2016: 30 g

Zobraziť mince v sérii "Golden Enigma"

"Pri týchto minciach nerozlišujeme motív na minci a ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív alebo konkrétny ročník mince, overte si prosím dostupnosť telefonicky na našej predajni."

Edice „Golden Enigma“ - Čínská Panda - Ruthenium

Exkluzivní pozlacená stříbrná mince netradičně pokovená rutheniem, vydávaná od roku 2014 v sérii „Golden Enigma“ o váze 1 Oz (31.1 g) v ryzosti nejčistšího 99.9% stříbra, je věnovaná populárním zlatým a stříbrným investičním mincím Panda.

Mince na svém rubu zobrazuje pozlacenou pandu 24 karátovým zlatem, na větvi stromu v bambusovém poli a nominální hodnotu. Líc zobrazuje zobrazuje tradičně vyobrazení Nebeského chrámu v Pekingu a rok vydání.

Mince je dodávaná ve čtvercové plastové kapsli v dárkové krabičce spolu s číslovaným certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 5 000 ks pro celý svět.

Od roku 2016 Čína přechází na metrický systém namísto doposud používaného angloamerického systému imperiálních jednotek hmotnosti v trojských uncích. Mince je vydávána poprvé v historii o hmotnosti: 30 g.

Ruthenium bylo objeveno roku 1844 v sibiřské platinové rudě, je velmi vzácné a patří do skupiny lehkých platinových kovů. Způsobuje neobvyklé černé zabarvení a zvyšuje odolnost a tvrdost.

stribrna_ruthenium_mince_pozlacena_panda_golden_enigma_2016

Špecifikácia produktu

Hrana:
vroubkovaná
Náklad:
5000 ks
Provedení:
Standard
Téma:
Repliky mincí
Hmotnost:
31.1 g (1 Oz)
Materiál:
999/1000 Ag, 24 Kt Au, Ru
Nominál:
10 CNY
Průměr:
40 mm
Země původu:
Čína

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.204.167

Holoubek koncern