Aktuálne ceny: Cena zlata 1797.8 USD/oz   Cena striebra 20.628 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná Ruténium minca pozlátená The African Springbok Golden Enigma 1 Oz Štandard

Strieborná Ruténium minca pozlátená The African Springbok Golden Enigma 1 Oz Štandard

15:27
posledná aktualizácia ceny
003139
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Stříbrná mince pozlacená
Ruthenium

Zobraziť mince v sérii "Golden Enigma"

"Pri týchto minciach nerozlišujeme motív na minci a ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív alebo konkrétny ročník mince, overte si prosím dostupnosť telefonicky na našej predajni."

Edice "Golden Enigma" - The African Springbok - Ruthenium - 1 Oz

Exkluzivní pozlacená stříbrná mince netradičně pokovená rutheniem, vydaná Gabonskou republikou v sérii "Golden Enigma" v roce 2014 o váze 1 oz v ryzosti nejčistšího 99.9% stříbra, je věnovaná nádherné africké antilopě skákavé.

Mince na svém rubu zobrazuje antilopu ve skoku. Motiv vycházel z předlohy slavného jihoafrického Krugerrandu, antilopa je pouze zrcadlově otočena. Pod antilopou je běžně vyobrazený kus africké půdy. Následuje nápis „THE AFRICAN SPRINGBOK“, rok vydání, ryzost, váha a symbol pro 5. výročí použití motivu antilopy v zrcadlově otočeném zobrazení. Líc zobrazuje státní emblém Gabonské republiky a nominální hodnotu.

Mince je dodávaná v luxusní černé dárkové etui spolu s číslovaným certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 5000 kusů pro celý svět.

Ruthenium bylo objeveno roku 1844 v sibiřské platinové rudě, je velmi vzácné a patří do skupiny lehkých platinových kovů. Způsobuje neobvyklé černé zabarvení a zvyšuje odolnost a tvrdost.

african_springbok_stribrna_pozlacena_ruthenium_mince_1oz_2015_proof

Špecifikácia produktu

Hrana:
vroubkovaná
Náklad:
5000 ks
Provedení:
Standard
Téma:
Flora a Fauna
Hmotnost:
31.103 g (1 Oz)
Materiál:
999/1000 Ag, 24 Kt Au, Ru
Nominál:
1000 CFA
Průměr:
38,61 mm
Země původu:
Gabon

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.200.175.255

Holoubek koncern