Zlaťáky    Investičné strieborné mince     Strieborná investičná medaila Incuse Indian 5 Oz

Strieborná investičná medaila Incuse Indian 5 Oz

10:07
posledná aktualizácia ceny
003201
kód produktu

vrátane DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasne nedostupné Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Strieborný Incuse Indian Head - 5 Oz

"Pri týchto medailách nerozlišujeme motív. V prípade Vášho záujmu o konkrétny motív medaily si prosím vopred overte jej dostupnosť."

Strieborná investičná medaila (round) Incuse Indian je razená súkromou mincovňou USA – Golden State Mint o hmotnosti 1/10 oz, 1/4 oz, 1/2 oz, 1 oz, 2 oz a 5 oz v rýdzosti 99.9% najčistejšieho striebra. Medaila Incuse Indian vychádza z motívu populárnej zlatej mince Indian Head Eagle, ktorú razili Spojené štáty v rokoch 1908 až 1929.

Líce:

Líce zobrazuje realistický motív hlavy indiána vo vojnovej čelenke s pierkami, s 13 hviezdami a mottom LIBERTY (sloboda), ktoré tvoria okružie okolo motívu. V dolnej časti je umiestnený nápis "SMI".

Rub:

Reverzná strana ukazuje orla v pokojnej póze, stojaceho na šípe a držiaceho olivovú ratolesť, ktorá symbolizuje pripravenosť a mier. Motív dopĺňajú údaje o rýdzosti a hmotnosti.


Špecifikácia produktu

Hrana:
vrúbkovaná
Průměr:
64 mm
Síla:
5,6 mm
Hmotnost:
155,5 g (5 oz)
Mincovna:
Golden State Mint - USA
Ryzost:
999/1000 Ag
Země původu:
USA

Žádanka

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
18.232.53.185

Holoubek koncern