Aktuálne ceny: Cena zlata 1787.11 USD/oz   Cena striebra 20.316 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca Trinásť učenia od pramatky Mesiaca - Mesiac padajúcich listov 2018 Proof

Strieborná minca Trinásť učenia od pramatky Mesiaca - Mesiac padajúcich listov 2018 Proof

11:12
posledná aktualizácia ceny
005314
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Strieborná pamätná minca - kolorovaná

Thirteen Teachings From Grandmother Moon: Falling Leaves Moon

Exkluzívnu striebornú kolorovanú mincu vydáva Kanadská kráľovská mincovňa pre rok 2018 precízne razenú v špičkovej kvalite proof o hmotnosti 7,96 g v rýdzosti najčistejšieho 99.99% striebra. Motív mince je venovaný Trinástim učenia od pramatky Mesiaca. Jedná sa o desiatu mincu série "Thirteen Teachings From Grandmother Moon".

Na rube mince je krásne vyobrazený jesenný strom s niekoľkými zvyšnými listami, ktoré sa ešte držia na vetviach, zatiaľ čo iné padajú na zem. Pozadie dopĺňa podmanivý mesiac v splne. Na ľavej strane mince kľačí žena, so sklonenou hlavou k modlitbe. V ruke drží misku s horiacim tabakom. Žiarivo farebné tvary v ženské siluete sú prvkom kultúry Anishinaabe u Algonquinských kmeňov a predstavujú univerzálnu životnú silu, ktorá oživuje všetky veci. Žena s vlajúcimi vlasmi symbolizuje jej spojenie so sieťou života ako posvätná súčasť stvorenia. Motív dopĺňajú inciály autora "FP".

Líce zobrazuje tradičný portrét britskej kráľovnej Alžbety II. od Susanny Blunt s nápismi "ELIZABETH II", "D.G. REGINA", iniciály autorky "SB", nominálnu hodnotu "3 DOLLARS".

Minca je dodávaná v luxusnej darčekovej krabičke spolu s číslovaným certifikátom pravosti v limitovanom náklade iba 4 000 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Emise:
2018
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
iba 4 000 ks
Provedení:
Proof
Ryzost:
999.9/1000 Ag
Země původu:
Kanada
Autor:
Frank Polson
Hmotnost:
8 g
Mincovna:
Kanadská kráľovská mincovňa
Nominál:
3 CAD
Průměr:
27 mm
Téma:
Víra a náboženství

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.225.157

Holoubek koncern