Aktuálne ceny: Cena zlata 1924.64 USD/oz   Cena striebra 23.562 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca 3 Oz Mandala Art - Indická Mandala 2023 Antique Štandard
Novinka
Limitovaná edícia

Strieborná minca 3 Oz Mandala Art - Indická Mandala 2023 Antique Štandard

06:56
posledná aktualizácia ceny
007013
kód produktu
430,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Indická mandala - 3 Oz

Exkluzívna strieborná minca vydaná štátom Fidži na rok 2023 s hmotnosťou 3 Oz (93,3 g) v rýdzosti 99,9 % striebra a v prevedení Antique Standard s motívom indickej mandaly.

Dizajn na rubovej strane mince predstavuje indickú mandalu tvorenú geometrickými konfiguráciami symbolov prostredníctvom detailného reliéfu, ktorého výsledkom je zložitý dizajn obklopujúci kvetinový vzor. V strede mince je vložená kamenná intarzia z jantáru. Tomuto zlatožltému minerálu sa pripisujú mystické a magické vlastnosti a v mnohých kultúrach sa používal ako talizman alebo liečivý prostriedok.
Mandala v jednom z najstarších mŕtvych jazykov sanskrite vyjadruje kruh. Najznámejšie tibetské a indické mandaly sú dôležitou súčasťou duchovných obradov a meditácií. Harmoniu kruhových vzorov možno nájsť v rôznych kultúrach a náboženstvách na celom svete. Ich dekoratívnu hodnotu prevyšuje ich duchovná podstata. Sú vnímané ako prostriedok na dosiahnutie duchovnej čistoty a rovnováhy alebo na komunikáciu s vyššou mocou.

Na líci mince je štátny znak Fidži s nápismi "FIJI", rok vydania "2023", nominálna hodnota "10 DOLLARS" a informácie o hmotnosti a rýdzosti.

Minca sa dodáva v darčekovej krabičke s certifikátom pravosti v limitovanej edícii iba 500 kusov pre celý svet!


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Séria Mandala Art Numizmatika v netradičnom vyhotovenie

Špecifikácia produktu

Verzia:
Antique Štandard
Téma:
Kultúra a umenie
Hmotnosť:
93,3 g (3 Oz)
Nominálna:
10 FJD
Série:
Mandala Art
Náklad:
iba 500 ks
Rýdzosť:
999/1000 Ag, minerál jantár
Emisia:
2023
Hrana:
hladká
Priemer:
50 mm
Krajina pôvodu:
Fidži

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.59.31

Holoubek koncern