Aktuálne ceny: Cena zlata 1801.62 USD/oz   Cena striebra 20.828 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca 3 Oz The Pine, Plum and Cranes - Shen Quan 2017 Kryštály Proof

Strieborná minca 3 Oz The Pine, Plum and Cranes - Shen Quan 2017 Kryštály Proof

22:53
posledná aktualizácia ceny
004703
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Podrobný popis

Stříbrná kolorovaná mince
Swarovski krystaly

Zobraziť mince v sérii "Masterpieces of Art"

Série "Masterpieces of Art" - Borovice, švestky a jeřábi popelaví - 3 Oz

Exkluzivní stříbrná mince, vydaná státem Cookovy ostrovy v sérii "Masterpieces of Art" (Mistrovská umělecká díla), precizně ražená německou mincovnou B.H. Mayer v roce 2017 o váze 3 Oz (93.3 g) v ryzosti nejčistšího 99.9% stříbra ve špičkové kvalitě proof, je věnovaná věhlasnému dílu Borovice, švestky a jeřábi popelaví (Pine, Plum and Cranes) od čínského malíře Shen Quana. Do stříbrné mince je začleněna obdélníková inlej se Swarovski krystaly.

Rub mince obsahuje inlej s detailní kolorovanou replikou Shen Quanova obrazu. Inlej je orámována 18 Swarovski krystaly. Následují nápisy na stříbrné minci "MASTERPIECES OF ART", "SHEN QUAN" a rok vydání "2017". Líc zobrazuje tradiční portrét britské královny Alžběty II. od Ian-Rank Broadleyho s iniciály "IRB", nápisy "ELIZABETH II", "COOK ISLANDS" a nominální hodnotou "20 DOLLARS".

Mince je dodávána v dárkové krabičce spolu s certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 1 759 ks pro celý svět!


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
93,3 g (3 Oz)
Mincovna:
B.H. Mayer
Nominál:
20 CID
Průměr:
55 mm
Téma:
Umění
Emise:
2017
Hrana:
vroubkovaná
Náklad:
pouze 1759 ks
Provedení:
Proof
Ryzost:
999/1000 Ag, krystaly
Země původu:
Cookove ostrovy

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.225.8

Holoubek koncern