Aktuálne ceny: Cena zlata 1788.65 USD/oz   Cena striebra 20.332 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca Elizabeth II. - hlava kráľovskej rodiny 2018 Antique Standard

Strieborná minca Elizabeth II. - hlava kráľovskej rodiny 2018 Antique Standard

11:28
posledná aktualizácia ceny
005359
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Strieborná pamätná minca

Her Majesty Queen Elizabeth II: Matriarch of the Royal Family

Exkluzívna strieborná minca, vydaná Kanadskou kráľovskou mincovňou v roku 2018 a razená v rýdzosti najčistejšieho 99.99% striebra s unikátnou povrchovou úpravou antique. Motív mince je venovaný Jej Veličenstvu kráľovnej Alžbete II.

Rub mince zobrazuje prepracovanú podobizeň kráľovnej Alžbety II. vo veku svojho zafírového jubilea od umelkyne Bonnie Ross. Návrh odráža štýl podôb kráľovnej, ktoré sa už objavili na lícnych stranách mincí. Kráľovná je, namiesto tradičného bočného profilu, zobrazená vo trojštvrťovom pohľade a je lemovaná javorovými listami, kanadským národným symbolom. Jej jemný úsmev odhaluje múdrosť a skúsenosť, ktorú získala ako najdlhšie vládnuci panovník nielen v dejinách Kanady.

Líce zobrazuje tradičný portrét britskej kráľovnej Alžbety II. od Susanny Blunt s nápismi "ELIZABETH II", "D.G. REGINA", iniciály autorky "SB".

Minca je dodávaná v originálnej darčekovej krabičke spolu s číslovaným číslovaným certifikátom pravosti v limitovanom náklade iba 4 500 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Emise:
2018
Hrana:
hladká
Mincovna:
Kanadská kráľovská mincovňa
Nominál:
25 CAD
Průměr:
36,07 mm
Země původu:
Kanada
Autor:
Bonnie Ross
Hmotnost:
33,6 g
Materiál:
999,9/1000 Ag
Náklad:
iba 4 500 ks
Provedení:
Antique Standard
Téma:
Osobnosti

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.225.157

Holoubek koncern