Aktuálne ceny: Cena zlata 1787.37 USD/oz   Cena striebra 20.325 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca pozlátený Year of the Pig Rok Prasaťa Lunárny 1 Oz 2019 Standard

Strieborná minca pozlátený Year of the Pig Rok Prasaťa Lunárny 1 Oz 2019 Standard

11:34
posledná aktualizácia ceny
005357
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Strieborná pamätná minca

Austrálska lunárna séria - Pozlátený "Rok prasaťa"

Populárna séria austrálskych lunárnych mincí je v roku 2019 venovaná roku prasaťa. Táto exkluzívna minca je precízne razená z 99.9 % najčistejšieho striebra o hmotnosti 1 Oz (31.107 g) a čiastočne pozlátená 24karátovým zlatom.

Reverzná strana mince zobrazuje prasa domáce, pozlátené 24karátovým zlatom, a štyri malé prasiatka stojace v tráve, na pozadí je vyobrazená vetvička. Motív dopĺňajú nápisy "Year of the Pig", čínsky znak pre prsa a značka austrálskej mincovne Perth "P".
Prasa je posledné znamenie čínskeho kalendára z celkových dvanástich znamení. Ľudia v znamení prasaťa sú charakterizovaní ako milujúce, romantické, zvedavé, priateľské a spoľahlivé osobnosti.

Averzná strana tradične zachytáva portrét kráľovnej Alžbety II. od Ian Rank-Broadleyho spolu s nápismi "ELIZABETH II", "AUSTRALIA", rokom vydania, hmotnosťou, rýdzosťou a nominálnou hodnotou "1 DOLLAR". Minca je vydaná podľa austrálskeho zákonníku z roku 1965 ako legálne platidlo.

Minca je dodávaná v luxusnej darčekovej krabičke spolu s certifikátom pravosti v limitovanom náklade 47 500 ks pre celý svet.


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31,1 g (1 Oz)
Náklad:
47 500 ks
Provedení:
Standard
Ryzost:
999/1000 Ag, pozlátené
Země původu:
Austrália
Emise:
2019
Mincovna:
Perth Mint
Nominál:
1 AUD
Průměr:
45,6 mm
Téma:
Horoskopy a znamení

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.225.157

Holoubek koncern