Aktuálne ceny: Cena zlata 1747.04 USD/oz   Cena striebra 19.044 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Zlatá kolorovaná minca Powerful Owl 1 Oz 2018 Proof

Zlatá kolorovaná minca Powerful Owl 1 Oz 2018 Proof

05:11
posledná aktualizácia ceny
005161
kód produktu

oslobodené od DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Zlatá kolorovaná minca

Zlatá kolorovaná minca Powerful Owl

Exluzívna kolorovaná zlatá minca vydaná v roku 2018 v špičkovej kvalite proof o hmotnosti 1 unce (31.1 g) z najčistejšieho 99,99% zlata. Motív mince je venovaný vtákovi z čeľade sovovitých, známemu pod menom Sovka statná Powerful owl (Ninox strenua).

Minca na svojom rube zobrazuje sovu, ktorá sa s roztiahnutými krídlami znáša ku svojej koristi a pripravuje sa do svojich ostrých pazúrov uloviť malého hlodavca. V pozadí sú kolorované koruny stromov a nočná obloha so zlatým mesiacom v splne. Motív dopĺňa nápis "POWERFUL OWL".
Sovka statná je operenec rozšírený v juhovýchodnej a východnej Austrálii, ide o najväčšiu sovu na tomto kontinente. Sovka má dlhý chvost a malú hlavu, týmto atypickým tvarom pripomína skôr jastraba. Jej telo je sfarbené do zemitých farieb s bielym bruškom. Má výrazné žltooranžové oči a silné pazúry.
Lícezobrazuje tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. s nápismi "ELIZABETH II","NIUE 2018","100 DOLLARS" a "1 OZ 9999 GOLD".

Minca je dodávaná v drevenej krabičke s číslovaným certifikátom pravosti v exkluzívnom limitovanom náklade iba 150 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31.1 (1 oz)
Materiál:
999,9/1000 Au
Nominál:
100 NZD
Průměr:
38.61 mm
Země původu:
Niue
Emise:
2018
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
iba 150 ks
Provedení:
Proof
Téma:
Flora a Fauna

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.204.167

Holoubek koncern