Aktuálne ceny: Cena zlata 1796.84 USD/oz   Cena striebra 20.615 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Zlatá minca Kanadský diamant 1 Oz Ultra high relief 2019 Proof

Zlatá minca Kanadský diamant 1 Oz Ultra high relief 2019 Proof

15:22
posledná aktualizácia ceny
005674
kód produktu

oslobodené od DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Zlatá pamätná minca s diamantom

Zobraziť mince vydané v sérii "Purely Brilliant Collection"

Purely Brilliant Collection: Forevermark Black Label Square

Motív mince na svojom rube tvorí niekoľko vrstiev geometrických obrazcov razených v ultra vysokom reliéfe. Usporiadanie je umeleckou interpretáciou žiariaceho diamantu. Rozvrhnutie zodpovedá odrazom a lámaniu svetla vnútri briliantu. Do stredu mince je vsadený diamant Forevermark ™ Black Label štvorcového tvaru o hmotnosti 0,2 ct. Označenie Black Label určuje krásu a vzácnosť kameňa získaného zodpovednou ťažbou. Je brúsený do najvyššej symetrie fazet tak, aby uvoľnil oslnivé svetlo diamantov Forevermark ™. Exkluzívny brus je patentovaný kanadskou spoločnosťou Crossworks Manufacturing Ltd., ktorá sa zaoberá brúsením diamantov na špičkovej úrovni a tieto kanadské diamanty dodáva do celého sveta. Samotný diamant je jedným z posledných kusov vyťažených z povrchovej bane Victor pred jej uzavrením v roku 2019. Diamantová baňa bola otvorená v roku 2008 ako prvá komerčná diamantová baňa v Ontáriu. Nachádza sa v odľahlej nížine James Bay, blízko pobrežnej komunity prvého národa Attawapiskat. Motív mince dopĺňajú nenápadné iniciály autorov "CRR".

Lícna strana nesie tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Susanny Blunt s nápismi "ELIZABETH II", "CANADA 2019", "D.G.REGINA" a nominálnu hodnotu "200 DOLLARS".

Minca je dodávaná v luxusnej drevenej krabičke spolu s číslovaným certifikátom pravosti pre mincu aj diamant v limitovanom náklade iba 300 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Emise:
2019
Hrana:
vrúbkovaná
Mincovna:
Royal Canadian Mint
Nominál:
200 CAD
Průměr:
30 mm
Země původu:
Kanada
Autor:
Chris Reid a Rosina Li/Susanna Blunt
Hmotnost:
31,16 g (1 Oz), diamant 0,2 ct
Materiál:
999,99/1000 Au
Náklad:
300 ks
Provedení:
Proof
Téma:
Ostatní

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.200.175.255

Holoubek koncern