Aktuálne ceny: Cena zlata 1793.66 USD/oz   Cena striebra 20.618 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Zlatá minca Znamenie zverokruhu - Panna 2020 Proof

Zlatá minca Znamenie zverokruhu - Panna 2020 Proof

14:55
posledná aktualizácia ceny
005684
kód produktu

oslobodené od DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Zlatá pamätná minca

Zobraziť mince vydané v sérii "Znamenie zverokruhu"

Zodiac Signs - Virgo

Pamätná zlatá minca vydaná štátom Šalamúnove ostrovy pre rok 2020 v najvyššej rýdzosti 99.99% zlata o hmotnosti 0,5 g v špičkovej kvalite proof je originálnym darčekom pre Vašich blízkych. Minca v tvare tehličky nesie šieste z dvanástich znamení zverokruhu, ktorým je znamenie Panny.

Minca na svojom rube zobrazuje zobrazuje dievča s kvetinovým vencom na hlave. Pozadie tvoria symboly znamenia Panny. V pravej časti je zakreslené jeho súhvezdie a pod ním je uvedený nápis "VIRGO".
Ľudia narodení v znamení Panny (23.8. - 22.9.) sú charakterizovaní ako trpezlivé a pracovité osoby. Medzi ich pozitívne vlastnosti patrí spoľahlivosť a dôkladnosť, ktoré môže vyvažovať rezervované až chladné vystupovanie. Zemské znamenie Panny je ovládané planétou Merkúr.

Líce zobrazuje tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Ian-Rank Broadleyho. V pravej časti sú pod sebou uvedené údaje o krajine pôvodu "SOLOMON ISLANDS", nominálna hodnota "$ 10", hmotnosť a rýdzosť kovu "0,5g FINE GOLD 999,9" a rok emisie "2020".

Minca je vložená do darčekového kartónového obalu, ktorý zároveň slúži ako certifikát pravosti. Náklad je limitovaný na 7 500 ks pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
0,5 g
Náklad:
7 500 ks
Provedení:
Proof
Ryzost:
999.9/1000 Au
Země původu:
Šalamúnove ostrovy
Emise:
2020
Hrana:
hladká
Nominál:
10 SBD
Rozměr:
15,1 x 8,5 mm
Téma:
Horoskopy a znamení

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.200.175.255

Holoubek koncern