Aktuálne ceny: Cena zlata 2326.395 USD/oz   Cena striebra 27.403 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     31,1g PAMP Investičná zlatá tehlička Lunárna séria Rok draka 2024
Novinka

31,1g PAMP Investičná zlatá tehlička Lunárna séria Rok draka 2024

10:33
posledná aktualizácia ceny
007223
kód produktu
2 497,45 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohto produktu nie je možná.
Skladom Na objednávku (21 pracovních dní)
-
+


Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Podrobný popis

PAMP - The Lunar Legend Series - rok Draka 2024

Investičné zlaté tehličky vyrazené švajčiarskou rafinériou PAMP v najvyššej rýdzosti 99,99% zlata a s hmotnosťou 1 unca (31,1 g) uvádzajú na trh špeciálnu edíciu "The Lunar Legend Series" inšpirovanú lunárnym kalendárom a mytológiou starovekej Číny. S oslavou čínskeho nového roka 10. februára 2024 prináša tému pre Rok draka. Dizajn zliatkov zároveň obrazovým spôsobom rozpráva legendu o drakovi Ozurovi z východu, ktorý ohlasuje jarné obdobie a má moc ovplyvniť dážď, tak potrebný pre bohatú úrodu.
Vysoká estetická úroveň výrobku z neho robí originálny darček pre vašich blízkych na rôzne príležitosti.

Motív na zadnej strane ingotu zobrazuje mytologického draka s vodnými prvkami, pričom jeho podoba čerpá z tradičného čínskeho umenia. Súčasťou je emblém pre "rok draka"
Azúrový drak z východu žiari v odtieňoch modrozelenej farby, jeden z najznámejších drakov v Číne a jeden zo štyroch symbolov čínskych súhvezdí. Azúrový drak ako strážca východu ohlasuje jarné obdobie, predznamenáva lunárny nový rok, sviatok jari. Azúrový drak vraj ovláda vodné a vzdušné živly, privoláva príliv a podobne čistí hladinu morí alebo riek. Silný dračí dych vytvára vzdušné prúdy a silné poryvy vetra.

Na averze je každé z dvanástich zvierat lunárneho cyklu zobrazené ako veľká hviezda obklopujúca nový mesiac. Počas dňa je každému zvieraťu pridelený dvojhodinový časový úsek. Drak, ktorý je piaty v smere hodinových ručičiek, je najsilnejší medzi 7. a 9. hodinou ráno. Jeho zenit je označený čínskymi znakmi, ktoré sa prekladajú ako 8 hodín ráno. Motív dopĺňa logo rafinérie PAMP, hmotnosť a rýdzosť kovu, ako aj sériové číslo ingotu.

Každý ingot je zapečatený v ochrannej plastovej karte CertiPAMP™, ktorá zároveň slúži ako certifikát. Špeciálne vydanie je v obale s tematickou potlačou čínskeho lunárneho kalendára.


Špecifikácia produktu

Hmotnosť:
31,1 g
Rýdzosť:
999,9/1000 Au
Krajina pôvodu:
Švajčiarsko
Rozmer:
24 x 41 x 1,71 mm
Výrobca:
PAMP

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.117.130

Holoubek koncern