Aktuálne ceny: Cena zlata 2411.15 USD/oz   Cena striebra 30.786 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Drevená krabička 10 x Au ČR Mestské pamiatkové rezervácie ČR

Drevená krabička 10 x Au ČR Mestské pamiatkové rezervácie ČR

14:38
posledná aktualizácia ceny
006092
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

Skladom

Podrobný popis

Nádherná drevená kazeta je určená pre desať zlatých pamätných mincí Českej republiky razených v rokoch 2011 - 2025 v tematickom cykle Mestské pamiatkové rezervácie.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca vynikla najlepšie. Pravda je jedna, bez etue na mincu docielite dokonalú prezentáciu len veľmi ťažko. Naše luxusné drevené krabičky boli navrhnuté pre zlaté mince, ktoré Vám zaručia nie len dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uskladnenie pre Vašu minci aj Vašu zbierku mincí.

Vonkajšia strana veka kazety má gravírovaný nápis vyvedený technickým fontom, tak aby čo najviac korešpondoval obal s obsahom v podobe zlatých mincí s motívmi mestských pamiatok:


Zlaté pamětní mince České republiky

Městské památkové rezervace

V pravom dolnom rohu je gravírovaná korunka Zlaťáky.

Luxusná drevenná krabička vyrobená z veľmi kvalitného dreva bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby bezpečnej archivácie mincí a ich certifikátov. Oproti ostatným krabičkám po otočení zatvorenej krabičky mince nevypadávajú zo svého lôžka. Taktiež certifikáty, ktoré sa zakladajú v uzatvárateľnom veku, vsunuté pod pásky v rohoch, sa postupom času v rohoch zalamujú alebo sa do nich otláčajú priehľadné plastové kapsule uložené v kazetách a preto k uloženiu certifikátov je vyhradené miesto pod odnímateľným lôžkom pre mince. Certifikáty sú bezpečne uložené a nedocháza k ich poškodeniu.

Výhodou tejto krabičky je otvorenie veka o 180°. Pri prezentácii tak nedochádza k zatieneniu a nahliadnuť je možné z viacerých uhlov. Ďalej nedochádza k vylamovaniu pántov. Pri celkovej prezentácii kompletného ročníka mincí je možné lôžko pro mince vybrať a samostatne s ním manipulovať. K vybratiu lôžka s mincami slúži nenápadná stužka farebne zladená s lôžkom pre mince. Krabička má ľahko zaoblené rohy a zatvára sa štýlovo a bezpečne za pomoci malých, silných kovových klapiek.

Vonkajšia strana veka kazety je označená iba gravírovaným nápisom sady cyklov zlatých mincí Mestskej pamiatkovej rezervácie ČR a značka predajcu je prezentovaná formou decentnej korunky. Výrobca nieje na krabičke uvedený.

Nádherné drevené krabičky spravia z vašich mincí stredobod pozornosti !

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe či štruktúre dreva.


Špecifikácia produktu

Materiál:
Drevo
Téma:
Drevené krabičky ČR ražby
Uzávery:
Kovové klapky
Výstelka spodná:
Lôžko sa vzhľadom purpurového zamatu
Otváranie:
Kovové panty - 180
Určenie:
Pre desať zlatých mincí Městské památkové rezervace ČR
Vonkajšie rozmery:
cca 255 x 145 x 37 (mm)
Výstelka vrchná:
Červené penové polstrovanie

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.31.134

Holoubek koncern