Aktuálne ceny: Cena zlata 1961.27 USD/oz   Cena striebra 24.294 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Krabička 12 x Au Lunárny série III. 2020 - 2031

Krabička 12 x Au Lunárny série III. 2020 - 2031

13:31
posledná aktualizácia ceny
005666
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Banská Bystrica
Centrála

Podrobný popis

Originálna kazeta austrálskej mincovne Perth Mint je určená pre dvanásť zlatých investičných mincí o hmotnosti 1 unce vydaných v rokoch 2020 - 2031 v tematickom cykle čínskeho kalendára Lunárna Séria III.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich mince vynikli najlepšie. Pravda je jedna, bez etue na mincu docielite dokonalú prezentáciu len veľmi ťažko. Naše luxusné krabičky boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré Vám zaručia nielen dokonalú prezentáciu, ale tiež pohodlné uskladnenie pre Vašu zbierku mincí.

Moderný design etue poskytuje priestor pre štýlové uloženie 12 mincí do polstrovaného zametového lože. Každé lože je zabezpečené stuhou pre jednoduché a bezpečné vybratie mince. Mince dodatočne prekrýva ochranný zamatový vankúš, ktorý nesie logo mincovne a nápisy "PERTH MINT" a "AUSTRALIA". Elegantnú čiernu etue uzatvára pomocou silných magnetov viečko z číreho plexiskla dekorované geometrickým vzorom. Číre eplexisklo prepúšťa logo mincovne a nápisy uvedené na ochrannom vankúši. Celkové spracovanie etue je veľmi elegantné s originálnymi detailami.

Reprezentačné etue je vložené do ochranného kartónového boxu, ktorý obsahuje nápisy:

AUSTRALIAN
LUNAR
SERIES III.

Nádherné krabičky umiestnia Vaše mince do centra diania!


Špecifikácia produktu

Otváranie:
veko na magnety
Vonkajšie rozmery:
328 x 258 x 44 mm
Materiál:
čierny plast
Téma:
Krabičky lunárnej série
Výstelka spodná:
lože so vzhľadom čierneho zamatu

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.192.92.49

Holoubek koncern