Aktuálne ceny: Cena zlata 2333.815 USD/oz   Cena striebra 31.485 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Drevenná krabička 4 x Ag ČR 36 mm plus 1 x 45 mm

Drevenná krabička 4 x Ag ČR 36 mm plus 1 x 45 mm

09:44
posledná aktualizácia ceny
000998
kód produktu
45,50 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach

Podrobný popis

Krásna luxusná drevená krabička na štyri strieborné pamätné mince Českej republiky s priemerom 31 mm a jednu striebornú mincu s priemerom 40 mm.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca vynikla čo najlepšie. Pravdou je, že bez puzdra na mince je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše luxusné drevené puzdrá na mince boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré zabezpečujú nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie mincí a vašej zbierky mincí.

Dřevěná krabička 4 x a 1x Ag ČR Luxusná drevená skrinka vyrobená z kvalitného dreva bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby bezpečnej archivácie mincí a ich certifikátov. Pod vyberateľným lôžkom na mince je vyhradený priestor na uloženie vašich certifikátov. Certifikáty sú tak bezpečne uložené a nepoškodia sa. Na rozdiel od iných schránok, kde sú certifikáty vložené do uzatváracieho veka vloženého pod kazety v rohoch, sa časom certifikáty v rohoch zlomia alebo pomliaždia o priehľadné plastové kapsuly uložené v kazetách.

Dřevěná krabička 4 x a 1x Ag ČR Výhodou tohto boxu je otváranie veka o 180°. Zabraňuje sa tak zatieneniu počas prezentácie a umožňuje sa pohľad z viacerých uhlov. Okrem toho nedochádza k vyklápaniu závesov. Pri prezentácii celého roka mincí možno lôžko na mince vybrať a manipulovať s ním samostatne. Na vybratie lôžka na mince sa používa nenápadná páska, farebne zladená s lôžkom na mince. Krabička má mierne zaoblené rohy a štýlovo a bezpečne sa uzatvára malou pevnou kovovou klapkou.

Na vonkajšej strane veka je vygravírovaný text:


Strieborné pamätné mince Českej republiky
V pravom dolnom rohu je vyrytá korunka Zlaté mince.


Krásne drevené škatuľky umiestnia vaše mince do centra diania!

Špecifikácia produktu

Materiál:
Dřevo
Téma:
Drevené krabičky ČR ražby
Uzávery:
Kovová klapka
Spodné obloženie:
Lože se vzhledem modrého sametu
Otváranie:
Kovové panty - 180
Určenie:
Pro pět stříbrných mincí ČR.
Vonkajšie rozmery:
cca 145 x 205 x 36 (mm)
Vrchná výsteľka:
Modrý pěnový polštář

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.117.197

Holoubek koncern