Aktuálne ceny: Cena zlata 2033.65 USD/oz   Cena striebra 24.489 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Drevená krabička pre 10 x 1 Oz Au mince série The Queen´s Beasts

Drevená krabička pre 10 x 1 Oz Au mince série The Queen´s Beasts

09:37
posledná aktualizácia ceny
004955
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Podrobný popis

Luxusná drevená kazeta je vhodná pre investičné zlaté mince zo série "The Queen's Beasts" v počte desiatich kusov. Priemer mince je max. 32,69 mm. Kazeta je dodávaná vrátane plastových kapsúl.

Drevená krabička pre zlaté mince The Queen's Beasts Series

Etue, ktorú Vám ponúkame, je zhotovená z dreva tmavo hnedého odtieňa a je vyplnená čiernym materiálom, ktorý dodáva krabičke spolu s mincou perfektný kontrast. Loža etue slúži k uloženie mincí, pod každým kruhovitým otvorom je vkusný štítok s názvom príslušnej mince patriacej do tejto série.

Krabička sa zatvára štýlovo a bezpečne pomocou malej petlice. Na vonkajšej strane veka kazety je v zlatej fabre vyobrazený lev, pod ním je nápis "Queen's Beasts". Značka predajcu či výrobcu nie je nikde prezentovaná.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca vynikla nejlepšie. Pravda je jedna, bez etue na mincu docielite dokonalú prezentáciu len veľmi ťažko. Naše luxusné drevené krabičky boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré Vám zaručia nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uskladnenie pre Vašu mincu i Vašu zbierku mincí.


Nádherné drevené krabičky umiestnia Vaše mince do centra diania!

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe či štruktúre dreva.


Špecifikácia produktu

Materiál:
drevo
Rozmer:
3,9 x 25,3 x 29,2 cm
Určenie:
pre desať mincí
Výstielka spodná:
čierna loža
Farba:
tmavo hnedá
Otváranie:
kovové pánty v zlatej farbe - 90
Téma:
Drevené krabičky The Queen's Beasts
Uzávery:
mini petlice v zlatej farbe
Výstielka vrchná:
čierne polstrovanie so stuhou pre certifikát

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
18.207.160.97

Holoubek koncern