Slovenské pobočky sú otvorené len ako výdajné miesto. Ďakujeme za pochopenie. Viac informácií na stránke oznámenia.

+421 220 570 750 – zákaznícka linka

 po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

6 predajní

Bratislava, Košice, Praha, Brno, Ostrava, Liberec
Na týchto predajniach si môžete prezrieť alebo vyzdvihnúť Váš tovar.
Prehľad puncových značiek

Objednávka konzultácie zdarma

Prečo sa s nami prísť poradiť?

  • V obchode s investičnými kovmi patríme medzi najsilnejšie spoločnosti na českom a slovenskom trhu. Sme najväčší retailový obchodník v Česku a na Slovensku, každý mesiac vybavíme vyše 2 500 objednávok, od roku 2006 sme obslúžili viac ako 120 000 spokojných zákazníkov. Naša ponuka mincí a zliatkov zahŕňa všetky podstatné celosvetovo likvidné investičné produkty zo zlata a striebra. Pravidelne ju dopĺňame o vybrané zaujímavé pamätné mince tuzemskej i zahraničnej proveniencie. V našom portfóliu nájdete aj alternatívne investičné kovy, platinu a paládium. Vďaka dlhodobému pôsobeniu voboru sme si vybudovali vynikajúce vzťahy so zavedenými svetovými distribútormi investičných mincí a tehliček. Máme najkratšie možné distribučné cesty a ponúkame zlato prémiových značiek za výhodné ceny. Získali sme veľké množstvo skúseností s nákupom, predajom aj spätným výkupom investičných kovov.

  • Prečo sa s nami prísť poradiť?

   Ponúkame nezáväznú schôdzku pri dobrej káve v Prahe, Brne, Ostrave, Liberci, Bratislave a Košiciach. Odpovieme na všetky Vaše otázky o investičných kovoch. Objasníme Vám výhody a nevýhody investovania do zlata, striebra, alternatívnych kovov, tehliček a mincí. Vysvetlíme, aký je rozdiel medzi investičnými a pamätnými mincami a pre koho sú určené. Načrtneme, aké svetové udalosti majú vplyv na trhovú cenu zlata a striebra.

  • Cieľom schôdzky nie je predať, ale odovzdať Vám informácie. Rozhodnutie o tom, či svoje peniaze investujete do zlata, striebra, alebo niečoho úplne iného, ​​je plne vo vašich rukách.

  • Sme diskrétni

   Dôvera je v obchode s investičnými kovmi na prvom mieste. Nič neskrývame, sme diskrétni. Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety a ponúknuť zákazníkovi riešenie ušité na mieru.

  • V prípade záujmu kliknite nižšie a vyplňte, prosím, priložený formulár so žiadosťou o konzultáciu a my sa Vám ozveme. Pokiaľ preferujete telefonický dohovor na termíne Vašej konzultácie, kontaktujte, prosím, konkrétneho investičného poradcu na najbližšej predajni Zlaťákov.