Aktuálne ceny: Cena zlata 2411.15 USD/oz   Cena striebra 30.786 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Plastové kapsule na mince o priemere 33 mm - 10 ks

Plastové kapsule na mince o priemere 33 mm - 10 ks

15:22
posledná aktualizácia ceny
004530
kód produktu
4,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Podrobný popis

Plastová kapsula na mince

Plastové kapsuly na okrúhle mince sú ideálnou voľbou, ak hľadáte bezpečný nástroj na uloženie mincí a ich prezentáciu. Kapsuly sú vyrobené z kvalitného a krištáľovo čistého akrylu, ktorý je mimoriadne odolný voči poškriabaniu. Skladajú sa z dvoch častí a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá a bezpečná. Pri vkladaní mince do kapsuly odporúčame používať ochranné rukavice. Odtlačky prstov alebo iné nežiadúce vplyvy môžu mincu trvalo znehodnotiť. Kapsuly sa dodávajú v škatuľke po desiatich kusoch.

Pri výbere správnej kapsuly pre vašu mincu zohľadnite jej priemer a výšku. Ak si neviete rady s výberom správnej kapsuly, kontaktujte nás a my vám s výberom radi pomôžeme.

PRUMERY_CAPS

Špecifikácia produktu

Kusov v balení:
10
Vnútorný priemer:
33 mm
Výška:
2.9 mm
Téma:
Kapsule
Vonkajší priemer:
39 mm

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.31.134

Holoubek koncern