Aktuálne ceny: Cena zlata 1961.27 USD/oz   Cena striebra 24.294 USD/oz  

Pocta kráľovnej Alžbete II.

Alžbeta II. boli od roku 1952 formálnou hlavou Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a krajín Commonwealthu, spoločenstvo národov, ktoré tvoria ako samostatné štáty, tak ďalšie nezávislé územia a teritóriá. Tieto krajiny nájdeme roztrúsené po celom svete. Ide o veľké národy obývajúce rozsiahle územia i úplne malá etnika žijúcich na izolovaných ostrovoch uprostred oceánu. Odhadom sa jedná o 2,4 miliardy osôb, čo zodpovedá takmer tretine populácie na Zemi. Svojim občanom poskytovala kráľovná po 70 rokov vlády stabilitu a istotu, stelesňovala morálne hodnoty a úctu k tradíciám.

Správe o jej smrti venoval pozornosť prakticky každý bez ohľadu na národnosť. Tiež svetové mincovne krajín, pre ktoré bola Alžbeta II. najvyššou autoritou a ktorej podobu razili na mince takmer 70 rokov, využili jediný možný spôsob na uctenie jej pamiatky. Vznikli mimoriadne pamätné emisie venované odkazu Alžbety II.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.233.219.103

Holoubek koncern