Aktuálne ceny: Cena zlata 1697.59 USD/oz   Cena striebra 20.669 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Zlatá minca Orol klínochvostý 1 Oz High Relief 2019 Proof

Zlatá minca Orol klínochvostý 1 Oz High Relief 2019 Proof

20:43
posledná aktualizácia ceny
005492
kód produktu

oslobodené od DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Zlatá pamätná minca
High relief

High relief - Proof - 1 Oz - "Australian Wedge-tailed Eagle"

Exkluzívna zlatá minca v precíznom prevedení vysokého reliéfu (High Relief) vydaná austrálskou mincovňou Perth v roku 2019 v špičkovej kvalite proof z najčistejšieho 99.99% zlata o hmotnosti 1 Oz (31.107 g) je venovaná orlovi klinochvostému.

Minca zobrazuje na svojom rube impozantné rozpätie krídel orla klinochvostého, najväčšieho austrálskeho dravca a jedného z najväčších orlov na svete. Na pozadí motívu sú vyznačené štylizované slnečné lúče. Hĺbka obrazu a jeho detaily sú zdôraznené razbou vysokého reliéfu. Motív je obklopený nápisom "AUSTRALIAN WEDGE-TAILED EAGLE" a údajmi o emisii, hmotnosti, rýdzosti "2019 1oz 9999 GOLD" a značkou mincovne Perth "P".
Majestátny orol klinochvostý, žijúci prevažne na území Austrálie, je jeden z najväčších druhov orlov s rozpätím krídel až 2,5m a je ľahko identifikovateľný podľa špecifického vzhľadu chvostových pier, usporiadaných do tvaru klinu..

Líce zobrazuje tradičný portrét britskej kráľovnej Alžbety II. od Jodyho Clarka s iniciálmi "JC" a nápismi "ELIZABETH II", "AUSTRALIA" a uvedením nominálnej hodnoty "100 DOLLARS".

Minca je dodávaná v luxusnej drevenej krabičke spolu s číslovaným certifikátom pravosti v limitovanom náklade iba 500 kusov pre celý svet!


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Séria Orol Aquila audax

Špecifikácia produktu

Emise:
2019
Mincovna:
mincovňa Perth
Nominál:
100 AUD
Průměr:
27.30 mm
Série:
Orol Aquila audax
Země původu:
Austrália
Autor:
John M. Mercanti, Jody Clark
Hmotnost:
31.107 g (1 Oz)
Náklad:
500 ks
Provedení:
Proof
Ryzost:
999,9/1000 Au
Síla:
5.00 mm
Téma:
Flóra a fauna

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.215.190.193

Holoubek koncern