Aktuálne ceny: Cena zlata 2334.69 USD/oz   Cena striebra 30.0975 USD/oz  

Heraeus - výrobce investičného zlata a striebra

O Heraeus

Nemecká rodinná spoločnosť Heraeus je jedným z najstarších spracovateľov drahých kovov v Európe. Špecializuje sa na investičné zlato a platinu. Zákazníci môžu využívať inovatívne technológie a riešenia založené na rozsiahlych odborných znalostiach v oblasti materiálov a špičkových technológiách. Ich závody sa nachádzajú v Nemecku, Južnej Afrike a Ázii. V roku 2018 otvorili najmodernejší závod na spracovanie drahých kovov na svete v Číne.

História

Korene tejto nemeckej spoločnosti siahajú do rodinnej lekárne založenej v roku 1660. Postupne sa v 19. storočí do ich záujmu dostalo aj spracovanie zlata. Skupina Heraeus dnes zahŕňa spoločnosti v oblasti životného prostredia, elektroniky, zdravotníctva a priemyselných aplikácií. Spoločnosť Heraeus je popredným poskytovateľom služieb a produktov v sektore drahých kovov. Združuje všetky činnosti súvisiace s komplexnou odbornosťou v oblasti drahých kovov - od obchodovania cez výrobky z drahých kovov až po recykláciu.

Zlaté a strieborné tehličky

Nemecké 24-karátové zlaté tehličky spĺňajú londýnsky štandard Good Delivery, takže sú uznávané na všetkých svetových trhoch. Dôkazy pravosti, ako je logo dodávateľa, rafinéria, jedinečné číslo, čistota a hmotnosť, sú vyznačené na vrchnej strane zliatku. Na prednej strane zliatku je uvedený výrobca, čistá hmotnosť v gramoch, rýdzosť, jedinečné číslo a logo Heraeus. Zadná strana zliatku je priehľadná bez nápisov, s výnimkou ingotov Multicard, MultiDisc a Kinebar, na ktorých je zobrazené logo..

Niektoré zlaté zliatky majú na zadnej strane logo výrobcu vyryté laserom špeciálnou holografickou technikou Kinebar®. Zmenou uhla dopadajúceho svetla sa obraz na zliatku postupne mení, čím sa vytvára efekt pohyblivého obrazu. Táto technológia je jedinečná na svete.Online výkupná cena
Posledný kus!
Skladom
2 346,45 EUR

Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
100.28.227.63

Holoubek koncern