Aktuálne ceny: Cena zlata 1960.91 USD/oz   Cena striebra 24.284 USD/oz  

Heraeus - výrobce investičného zlata a striebra

O Heraeus

Nemecká rodinná spoločnosť Heraeus je jedným z najstarších spracovateľov drahých kovov v Európe. Špecializuje sa na investičné zlato a platinu. Zákazníci môžu využívať inovatívne technológie a riešenia založené na rozsiahlych odborných znalostiach v oblasti materiálov a špičkových technológiách. Ich závody sa nachádzajú v Nemecku, Južnej Afrike a Ázii. V roku 2018 otvorili najmodernejší závod na spracovanie drahých kovov na svete v Číne.

História

Korene tejto nemeckej spoločnosti siahajú do rodinnej lekárne založenej v roku 1660. Postupne sa v 19. storočí do ich záujmu dostalo aj spracovanie zlata. Skupina Heraeus dnes zahŕňa spoločnosti v oblasti životného prostredia, elektroniky, zdravotníctva a priemyselných aplikácií. Spoločnosť Heraeus je popredným poskytovateľom služieb a produktov v sektore drahých kovov. Združuje všetky činnosti súvisiace s komplexnou odbornosťou v oblasti drahých kovov - od obchodovania cez výrobky z drahých kovov až po recykláciu.

Zlaté a strieborné tehličky

Nemecké 24-karátové zlaté tehličky spĺňajú londýnsky štandard Good Delivery, takže sú uznávané na všetkých svetových trhoch. Dôkazy pravosti, ako je logo dodávateľa, rafinéria, jedinečné číslo, čistota a hmotnosť, sú vyznačené na vrchnej strane zliatku. Na prednej strane zliatku je uvedený výrobca, čistá hmotnosť v gramoch, rýdzosť, jedinečné číslo a logo Heraeus. Zadná strana zliatku je priehľadná bez nápisov, s výnimkou ingotov Multicard, MultiDisc a Kinebar, na ktorých je zobrazené logo..

Niektoré zlaté zliatky majú na zadnej strane logo výrobcu vyryté laserom špeciálnou holografickou technikou Kinebar®. Zmenou uhla dopadajúceho svetla sa obraz na zliatku postupne mení, čím sa vytvára efekt pohyblivého obrazu. Táto technológia je jedinečná na svete.
Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.233.219.103

Holoubek koncern