Aktuálne ceny: Cena zlata 1798.27 USD/oz   Cena striebra 20.553 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     2,5g PAMP Fortuna Investičná zlatá tehlička

2,5g PAMP Fortuna Investičná zlatá tehlička

15:53
posledná aktualizácia ceny
000932
kód produktu
182,71 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Na objednávku (5 pracovních dní)
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
Aktuálna výkupná cena
135,00 EUR

Nabídnout pro výkup

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Slitek je zalitý v ochranném plastu
Ochranný plast (obal) slouží zároveň jako certifikát

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

PAMP

Švajčiarske zlaté tehličky z 24 karátového zlata, certifikované švajčiarskou rafinériou PAMP zodpovedajú londýnskemu štandardu Good Delivery (LBMA) a sú preto bez problémov akceptované na všetkých svetových trhoch.

Predná strana liatych těhliček uvádza logo PAMP, krajinu pôvodu "SUISSE", váhu, rýdzosť kovu, logo logo rafinérie" PAMP ESSAYEUR FONDEU "a identifikačné číslo těhličky zhodné s certifikátom. Razené těhličky nesú na svojej prednej strane vyobrazenia rímskej bohyne šťastia - Fortuna (Tyché) , ktorá sype z rohu hojnosti svojim priaznivcom.

Zadná strana liatych těhliček je čistá, bez motívu. Na zadnej strane razených těhliček sú uvedené logo PAMP, krajina pôvodu "SUISSE", údaje váhe a rýdzosti kovu, logo rafinérie "PAMP ESSAYEUR FONDEU "a identifikačné číslo těhličky zhodné s certifikátom.


Špecifikácia produktu

Rozměr:
13.1 x 22.1 x 0.46 mm
Výrobce:
PAMP
Hmotnost:
2.5 g
Ryzost:
999,9/1000 Au
Země původu:
Švajčiarsko

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.200.175.255

Holoubek koncern