Aktuálne ceny: Cena zlata 2029.17 USD/oz   Cena striebra 22.995 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Koženková krabička 88 x 90 mm na zlaté a strieborné zliatky 1 x od 1 gramu do 100 gramov
Akcia

Koženková krabička 88 x 90 mm na zlaté a strieborné zliatky 1 x od 1 gramu do 100 gramov

16:20
posledná aktualizácia ceny
005983
kód produktu
Pôvodná cena: 8,90 EUR
8,44 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Zľava pri produkte je 0,46 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Podrobný popis

Koženková škatuľka je vhodná na investičné ingoty zaliate v ochrannom plaste s hmotnosťou od 1 g do 100 g a rozmermi 5,4 x 8,5 cm.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich zbierka najlepšie vynikla. Pravdou je, že bez puzdra je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše koženkové škatule určené na zlaté aj strieborné prúty zaručia nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie.

Krabička je potiahnutá čiernou kožou v odtieni ECO a vyplnená čiernym zamatom s bielym kartónom. Zliatok sa upevňuje pomocou stuhy na dne zamatového lôžka.
Na ochranu vonkajšieho povrchu škatuľky slúži zodpovedajúce kartónové puzdro.

Vonkajšia strana veka kazety obsahuje zlatú korunku v zlatej farbe. Na zadnej strane škatuľky je odkaz www.zlataky.cz v zlatej farbe.


Špecifikácia produktu

Materiál:
EKO-koža
Téma:
Krabičky na investičné těhličky
Vonkajšie rozmery:
cca 88 x 90 x 33 (mm)
Výstelka vrchná:
kartón
Farba:
čierna
Otváranie:
90
Určenie:
pre jednu investičnú tehličku o hmotnosti 1g až 100g
Výstelka spodná:
lôžko so vzhľadom čierneho zamatu

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.223.106

Holoubek koncern