Aktuálne ceny: Cena zlata 1929.84 USD/oz   Cena striebra 23.721 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     20g Münze Österreich Investičná zlatá tehlička

20g Münze Österreich Investičná zlatá tehlička

20:17
posledná aktualizácia ceny
000471
kód produktu
1 283,65 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Na objednávku (10 pracovních dní)
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Banská Bystrica
Centrála
Aktuálna výkupná cena
1 166,65 EUR

Nabídnout pro výkup

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

 

Münze Österreich

Tehličky do 100g sú zaliate v ochrannom plaste (obale), ktorý slúži zároveň ako certifikát. Tehličky váhy 250 g, 500 g a 1000 g nie sú balené v plastovom obale a nemajú certifikát

Přední strana slitku označuje výrobce, čistou váhu v gramech, své identifikační číslo a zobrazeni loga mincovny Münze Österreich. Slitky Münze Österreich o váze 1 gramu, 5 gramů a 10 gramů nesou na své zadní straně vyobrazení slavného Lipicánského koně provedené laserem speciální holografickou technikou označováno jako Kinebar®. Slitky o váze 20 gramů až 1000 gramů mají zadní stranu čistou bez popisu. Slitky odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích.

Kinebar® je světový unikát, který je vytvořený technologií Kinegram® (OVD Kinegram Corp.) na zlaté slitky. Kinegram® - Obraz kinegramu je vytvořen jemnými linkami různé hloubky a tvaru. Při změně úhlu dopadajícího světla se obraz kinegramu postupně mění a vytváří efekt pohybujícího se obrazu. Speciální high-tech zabezpečení Kinegram® embosované do substrátu slitku drahého kovu je označováno jako Kinebar®.

 


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Münze Österreich

Špecifikácia produktu

Rozměr:
40,40 x 23,30 x 1,30 mm
Země původu:
Rakúsko
Hmotnost:
20 g
Ryzost:
999,9/1000 Au
Výrobce:
Münze Österreich

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.47.240

Holoubek koncern