Aktuálne ceny: Cena zlata 2027.465 USD/oz   Cena striebra 22.999 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté tehličky     5g The Royal Mint - Merry Christmas/Veselé Vianoce Investičná zlatá tehlička

5g The Royal Mint - Merry Christmas/Veselé Vianoce Investičná zlatá tehlička

15:14
posledná aktualizácia ceny
006817
kód produktu
Pôvodná cena: 409,35 EUR
359,35 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohto produktu nie je možná.
Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach
Zľava pri produkte je 50,00 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Kráľovská mincovňa - Britannia "Veselé Vianoce"

Tento investičný zlatý zliatok vydáva Britská kráľovská mincovňa v najvyššej rýdzosti 99,99 % zlata a váži 5 g ako špeciálnu vianočnú edíciu. Je na ňom zobrazená alegorická postava Britanie, ktorá bude ako symbol centrálnej banky Veľkej Británie zároveň ochrankyňou solídnej a overenej investície do britského zlata pre vašich blízkych.

Dizajn zliatku sa vyznačuje vysokou estetickou úrovňou. Návrh reverznej strany zliatku vytvoril uznávaný medailér Jody Clark, ktorý vytvoril portrét poslednej mince kráľovnej Alžbety II. Británia, ženské zosobnenie ostrovného kráľovstva, je zobrazená z profilu v klasickom poňatí bojovnej ochrankyne s prilbou, trojzubcom a štítom. Symbolicky tak stelesňuje trvalú silu a stabilitu národa, ktorého vlajku s nápisom "BRITANNIA" nesie na svojom štíte. Pozadie ingotu tvorí jemná vlnová štruktúra, ktorá je zároveň bezpečnostným prvkom.
Na líci zliatku je oficiálne logo Kráľovskej mincovne spolu s údajmi o hmotnosti a rýdzosti kovu. Spodný okraj je zdobený štylizovaným prvkom vĺn obmývajúcich brehy námornej veľmoci. Na pozadí sa opakuje jemná zvlnená štruktúra.

Zliatok je uložený v ochrannom obale s certifikátom Kráľovskej mincovne. Darčeková edícia zliatku sa dodáva v darčekovom balení s potlačou s vianočnou tematikou a nápisom "MERRY CHRISTMAS".

Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Royal Mint

Špecifikácia produktu

Hmotnosť:
5 g
Rýdzosť:
999,9/1000 Au
Krajina pôvodu:
Veľká Británia
Rozmer:
23 x 14 x 0,85 mm
Výrobca:
Royal Mint

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.223.106

Holoubek koncern