Aktuálne ceny: Cena zlata 2411.15 USD/oz   Cena striebra 30.786 USD/oz  

Predajňa České Budějovice

Investičné zlato a investičné striebro

České Budějovice
Piano Business Center
Lidická tř. 2331/6a, 370 01 České Budějovice

Prevádzková doba:
Pondelok až Piatok 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátna miestnosť
Privátne parkovanie
Bezbariérový prístup

Priestor je monitorovaný kamerami a napojený na bezpečnostnú službu  

* Platba kartou sa vzťahuje len na určité produkty. Investičné kovy kartou platiť nemožno.

 

Investiční poradcovia


Daniel Šinákl
investičný poradca
Dagmar Hajská
investičný poradca

V NAŠEJ KAMENNEJ PREDAJNI V ČESKÝ BUDĚJOVICÍCH


Vám ponúkame rozmanitú škálu celosvetovo likvidných investičných produktov. Predávame aj vykupujeme predovšetkým zlaté a strieborné investičné zliatky a mince, zberateľské mince, sady a série zlatých, alebo strieborných mincí alebo pamätné bankovky zo slovenskej a českej provenience. Disponujeme najväčšími zásobami fyzického zlata a striebra. Našu ponuku pravidelne dopĺňame o zaujímavé investičné aj zberateľské kúsky. Príďte si poťažkať pravé zlato najvyššej kvality, pretože Budúcnosť je v zlate.


PREHLIADNITE SI NAŠU PREDAJŇU V ČESKÝCH BUDEJOVICIACH

AKO SA K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigácia/súradnice: 48°58'06.8"N 14°28'29.1"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice D3 na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem na silnici č. 34 a pokračujte rovně. Na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem na silnici 3 a pokračujte po ulici Generála Píky směr centrum. Na světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Nádražní a pokračujte rovně přes ulici Mánesova. Na světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Lidická tř. - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu v budově Piano business center po pravé straně.

Dostupné parkování: Kryté parkoviště v suterénu Piano business center


AUTOBUS:
zastávka Koh-i-noor - autobusová linka č. 7. Ze zastávky se vydejte rovně směrem k budově Piano business center, pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy z rohu ulice Lidická tř.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 1 min.

zastávka U Soudu / Poliklinika Jih - autobusové linky č. 5, 16. Ze zastávky se vydejte doprava směrem k budově Piano business center, pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy po levé straně.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 4 min.


VLAK:
Hlavní nádraží České Budějovice. Z vlakové stanice se vydejte doleva po ulici Mánesova směrem k budově Piano business center, pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy po levé straně.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 20 min.

Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.31.134

Holoubek koncern