Aktuálne ceny: Cena zlata 2411.15 USD/oz   Cena striebra 30.786 USD/oz  

Predajňa Karlovy Vary

Investičné zlato a investičné striebro

predajňa Karlovy Vary
T. G. Masaryka 282/57, 360 01 Karlovy Vary

Prevádzková doba:
Pondelok až Piatok 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátna miestnosť
Privátne parkovanie
Bezbariérový prístup

Priestor je monitorovaný kamerami a napojený na bezpečnostnú službu  

* Platba kartou sa vzťahuje len na určité produkty. Investičné kovy kartou platiť nemožno.

 

Investiční poradcovia


Petr Miškovský
investičný poradca
Rosalie Pfefferová
investičný poradca

V NAŠEJ KAMENNEJ PREDAJNI V KARLOVÝCH VARECH


Vám ponúkame rozmanitú škálu celosvetovo likvidných investičných produktov. Predávame aj vykupujeme predovšetkým zlaté a strieborné investičné zliatky a mince, zberateľské mince, sady a série zlatých, alebo strieborných mincí alebo pamätné bankovky zo slovenskej a českej provenience. Disponujeme najväčšími zásobami fyzického zlata a striebra. Našu ponuku pravidelne dopĺňame o zaujímavé investičné aj zberateľské kúsky. Príďte si poťažkať pravé zlato najvyššej kvality, pretože Budúcnosť je v zlate.


PREHLIADNITE SI NAŠU PREDAJŇU V KARLOVÝCH VARÁCH

AKO SA K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigácia/súradnice: 50°13'49.3"N 12°52'00.4"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice D6 vyjeďte vpravo sjezdem na 222 kilometru směr Centrum/ Lázně. Jeďte po Mattoniho nábřeží, pokračujte rovně po Drahomířino nábřeží a rovně po ulici Vítězná. Na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a pokračujte rovně po ulicích Horova, nám. Republiky a Západní. Na ulici Západní odbočte doleva na ulici Dr. Janatky, pokračujte rovně po náměstí Dr. M. Horákové a na konci odbočte doleva na ulici Moskevská. Na konci ulice odbočte doleva na ulici Dr. Davida Bechera - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na konci ulice po pravé straně.


AUTOBUS:
Zastávka Tržnice - autobusová linka č. 1, 2, 3, 5, 9, 13, 15,17, 19. Ze zastávky se vydejte pěšky směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí po pravé straně budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 5 min.

Zastávka náměstí Dr. Horákové, autobusové linky č. 2, 4, 6, 52. Ze zastávky se vydejte pěšky směrem k Dolnímu nádraží, odbočte doprava na ulici nám. Republiky a pokračujte rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí na rohu budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 10 min.

Zastávka Dolní nádraží, autobusové linky č. 3, 6, 12, 23. Ze zastávky se vydejte pěšky po ulici nám. Republiky rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí na rohu budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 2 min.


VLAK:
Hlavní nádraží Karlovy Vary. Ze stanice se vydejte pěšky směrem k řece Ohři. Jděte po ulici Pobřežní a přejděte přes Chebský most rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 10 min.

Dolní nádraží Karlovy Vary. Z vlakové stanice se vydejte doleva na ulici nám. Republiky a pokračujte rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí na rohu budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 2 min.

Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.31.134

Holoubek koncern