Aktuálne ceny: Cena zlata 2396.63 USD/oz   Cena striebra 29.1295 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Zlatá minca Bazilika Sacré-Cour 2018 Antique Štandard

Zlatá minca Bazilika Sacré-Cour 2018 Antique Štandard

23:21
posledná aktualizácia ceny
004952
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Bazilika Sacré-Coeur - 100 g

Unikátna zlatá minca vydaná štátom Šalamúnove ostrovy v roku 2018 v rýdzosti 99.9% zlata o hmotnosti 100 g v špičkovej kvalite reverse proof je venovaná slávnej Bazilike Sacré-Coeur v Paríži.

Minca na svojom rube zobrazuje precízne spracovanú kupolu Baziliky Sacré-Coeur. Motív je vytvorený v štyroch vrstvách razby v rôznych hĺbkach pomocou inovatívnej mincovej techniky, ktorá vytvára dokonalý trojrozmerný efekt. Motív dopĺňa nápis "Sacré-Cœur Basilica" a rok vydania "2018".
Bazilika Sacré-Coeur (chrám Najsvätejšieho Ježišovho srdca) je dominantou štvrti Montmartre v Paríži. Základný kameň bol položený v júni 1875, v roku 1914 bola dokončená základná stavba a vnútorná výzdoba až v roku 1923. Financovaná bola najmä z verejných zbierok. Bazilika architekta Paula Abadie je zmesou románskeho a byzantského slohu, je postavená z bieleho kameňa na pôdoryse gréckeho kríža. Stavba má štyri menšie a jednu centrálnu kupolu, ktorá dosahuje výšky 83 m a je zakončená lucernou a kolonádou z korintských stĺpov.

Líce zobrazuje tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Ian-Rank Broadleyho, ktorý obklopujú nápisy "ELIZABETH II", "SOLOMON ISLANDS", autorove iniciály "IRB", hmotnosť "100 g" a nominálna hodnota "50 DOLLARS".

Minca je dodávaná v originálnej darčekovej krabičke spolu s číslovaným certifikátom pravosti v extrémne limitovanom náklade iba 49 ks pre celý svet!


Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Séria Kupola a klenby 3D

Špecifikácia produktu

Emisia:
2018
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
iba 49 ks
Priemer:
45 mm
Séria:
Kupole a klenby 3D
Krajina pôvodu:
Šalamúnove ostrovy
Hmotnosť:
100 g
Nominálna:
50 SBD
Verzia:
Proof
Rýdzosť:
999/1000 Au
Téma:
Architektúra a budovy

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
100.28.0.143

Holoubek koncern