Aktuálne ceny: Cena zlata 1691.26 USD/oz   Cena striebra 20.539 USD/oz  
  Zlaťáky    Zlaté mince zahraničia     Zlatá minca Bazilika Sacré-Cour 2018 Antique Štandard

Zlatá minca Bazilika Sacré-Cour 2018 Antique Štandard

19:02
posledná aktualizácia ceny
004952
kód produktu

oslobodené od DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Bazilika Sacré-Coeur - 100 g

Unikátna zlatá minca vydaná štátom Šalamúnove ostrovy v roku 2018 v rýdzosti 99.9% zlata o hmotnosti 100 g v špičkovej kvalite reverse proof je venovaná slávnej Bazilike Sacré-Coeur v Paríži.

Minca na svojom rube zobrazuje precízne spracovanú kupolu Baziliky Sacré-Coeur. Motív je vytvorený v štyroch vrstvách razby v rôznych hĺbkach pomocou inovatívnej mincovej techniky, ktorá vytvára dokonalý trojrozmerný efekt. Motív dopĺňa nápis "Sacré-Cœur Basilica" a rok vydania "2018".
Bazilika Sacré-Coeur (chrám Najsvätejšieho Ježišovho srdca) je dominantou štvrti Montmartre v Paríži. Základný kameň bol položený v júni 1875, v roku 1914 bola dokončená základná stavba a vnútorná výzdoba až v roku 1923. Financovaná bola najmä z verejných zbierok. Bazilika architekta Paula Abadie je zmesou románskeho a byzantského slohu, je postavená z bieleho kameňa na pôdoryse gréckeho kríža. Stavba má štyri menšie a jednu centrálnu kupolu, ktorá dosahuje výšky 83 m a je zakončená lucernou a kolonádou z korintských stĺpov.

Líce zobrazuje tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Ian-Rank Broadleyho, ktorý obklopujú nápisy "ELIZABETH II", "SOLOMON ISLANDS", autorove iniciály "IRB", hmotnosť "100 g" a nominálna hodnota "50 DOLLARS".

Minca je dodávaná v originálnej darčekovej krabičke spolu s číslovaným certifikátom pravosti v extrémne limitovanom náklade iba 49 ks pre celý svet!


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Séria Kupola a klenby 3D

Špecifikácia produktu

Hmotnost:
100 g
Náklad:
iba 49 ks
Provedení:
Proof
Ryzost:
999/1000 Au
Téma:
Architektúra a budovy
Emise:
2018
Hrana:
vrúbkovaná
Nominál:
50 SBD
Průměr:
45 mm
Série:
Kupole a klenby 3D
Země původu:
Šalamúnove ostrovy

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.215.190.193

Holoubek koncern