Aktuálne ceny: Cena zlata 2027.34 USD/oz   Cena striebra 23.821 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné strieborné tehličky     100g Scottsdale Stacker Round USA Investičná strieborná tehlička

100g Scottsdale Stacker Round USA Investičná strieborná tehlička

06:52
posledná aktualizácia ceny
002825
kód produktu
Pôvodná cena: 236,10 EUR
216,10 EUR
vrátane DPH
Platba kartou u tohto produktu nie je možná.
Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach
Zľava pri produkte je 20,00 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Scottsdale Mint - "Stacker Round" - 100 g

Americké investičné tehličky sú razené z najčistejšieho 99,9 % striebra, certifikované americkou mincovňou Scottsdale, odpovedajú londýnskemu štandardu Good Delivery (LBMA), a preto sú bez problémov akceptované na všetkých trhoch.

Tehličky "Stacker Round"
Precízna razba v najlepšej kvalite! Na prednej strane tehličky je vyznačené logo výrobcu (korunovaná hlava leva) v ultra vysokom reliéfe s lúčmi. Na zadnej strane je zobrazené logo výrobcu, tentokrát však vyrazené do tehličky (incuse), čo umožňuje jednotlivé tehličky bezpečne uložiť na seba. Je dokonca možné skladať na seba i rozdielne gramáže tehličiek "Stacker Round" (155 g, 100 g a 62,2 g). Logo je doplnené ešte o hmotnosť, rýdzosť a nápis "Stacker Round".

scottsdale_stribrne_slitky_button_reserve_throwback_round_mix

Špecifikácia produktu

Rozmer:
39 mm
Sila:
10 mm
Krajina pôvodu:
USA
Hmotnosť:
100 g
Rýdzosť:
999/1000 Ag
Výrobca:
Scottsdale Mint

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
18.206.13.203

Holoubek koncern