Aktuálne ceny: Cena zlata 1961.27 USD/oz   Cena striebra 24.294 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     BEZ NÁPISU - Drevená krabička 6 x Au 40 mm ČR Mimoriadne razby

BEZ NÁPISU - Drevená krabička 6 x Au 40 mm ČR Mimoriadne razby

13:20
posledná aktualizácia ceny
002929
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Banská Bystrica
Centrála

Podrobný popis

Luxusná drevená kazeta je určená na päť zlatých pamätných mincí ČR v plastovej kapsule! Každá minca celkovo o priemere max. 40 mm je razená v tematickom cykle Mimoriadne razby.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca vynikla nejlepšie. Pravda je jedna, bez etue na mincu docielite dokonalú prezentáciu len veľmi ťažko. Naše luxusné drevené krabičky boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré Vám zaručia nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uskladnenie pre Vašu mincu i Vašu zbierku mincí.

Vonkajšia strana veka kazety je hladká, bez nápisu.

Luxusná drevená krabička, vyrobená z veľmi kvalitného dreva bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby bezpečnej archivácie mincí a ich certifikátov. Oproti ostatným krabičkám po otočení uzavretej krabičky mince nevypadávajú zo svojho lôžka. Tatiež certifikáty, ktoré sa zakladajú v uzatvárajúcom sa veku, vsunuté pod pásky v rohoch, sa postupom času v rohoch zalamujú, alebo sa do nich otláčujú priehľadné plastové kapusly uložené v kazetách. Preto je k uloženiu certifikátov vyhradené miesto pod vyberateľným ložkom pre mince. Certifikáty sú bezpečne uložené a nedochádza k ich poškodeniu.

Výhodou tejto krabičky je otváranie veka o 180°. Pri prezentácii tak nedochádza k tieneniu a nahliadať je možné z viacerých uhlov. Ďalej nedochádza k vylamovaniu pántov. Pri celkovej prezentácii kompletného ročníku mincí je možné lôžko pre mince vybrať a samostatne s ním manipulovať. K vybratiu lôžka s mincami slúží nenápadná stužka farebne zladená s lôžkom pre mince. Krabička má ľahko zaoblené rohy a zatvára sa štylovo a bezpečne pomocou malých, silných kovových klapiek. Značka predajcu či výrobcu nie je nikde prezentovaná.

Nádherné drevené krabičky umiestnia Vaše mince do centra diania!

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe a štruktúre dreva.


Špecifikácia produktu

Otváranie:
Kovové pánty - 180
Určení:
Pre šesť zlatých mincí ČR
Vonkajšie rozmery:
cca 254 x 145 x 38 (mm)
Výstelka vrchná:
Červené penové polstrovanie
Materiál:
Drevo
Téma:
Drevené krabičky ČR ražby
Uzávery:
Kovové klapky
Výstelka spodná:
Lôžko so vzhľadom purpurového zamatu

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.192.92.49

Holoubek koncern