Aktuálne ceny: Cena zlata 2325.12 USD/oz   Cena striebra 31.3685 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Drevená krabička 2 x Au 40 mm ČR Mimoriadne razby

Drevená krabička 2 x Au 40 mm ČR Mimoriadne razby

07:47
posledná aktualizácia ceny
005495
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Podrobný popis

Luxusná drevená kazeta je určená na dve zlaté pamätné mince ČR v plastovej kapsuli! Každá minca celkovo o priemere max. 40 mm je razená v tematickom cykle Mimoriadne razby.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca vynikla nejlepšie. Pravda je jedna, bez etue na mincu docielite dokonalú prezentáciu len veľmi ťažko. Naše luxusné drevené krabičky boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré Vám zaručia nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uskladnenie pre Vašu mincu aj Vašu zbierku minc

Vonkajšia strana veka kazety je popísaná gravírovaným nápisom prevedeným technickým fontom, tak aby čo najviac korešpondoval obal s obsahom v podobe zlatých mincí vydaných pri príležitosti výročia mimoriadnych udalostí a osobností českej histórie:

Zlaté pamětní mince České republiky

Mimořádné ražby

Luxusná drevená krabička, vyrobená z veľmi kvalitného dreva bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby bezpečnej archivácie mincí a ich certifikátov. Oproti ostatným krabičkám po otočení uzavretej krabičky mince nevypadávajú zo svojej lože. Tiež certifikáty, ktoré sa zakladajú v uzavieracom veku, vsunuté pod pásky v rohoch, sa postupom času v rohoch zalamujú, alebo sa do nich otláčajú priehľadné plastové kapusle uložené v kazetách. Preto je k uloženiu certifikátov vyhradené miesto pod vynímateľnou ložou pre mince. Certifikáty sú bezpečne uložené a nedochádza k ich poškodeniu.

Výhodou tejto krabičky je otváranie veka o 180°. Nedochádza tak pri prezentácii k tieneniu a je možné nahliadnuť z viacerých uhlov. Ďalej nedochádza k vylamovaniu pántov. Pri celkovej prezentácii kompletného ročníku mincí je možné ložu pre mince vyňať a samostatne s ňou manipulovať. K vyňatiu lože s mincami slúži nenápadná stužka farebne zladená s ložou pre mince. Krabička má ľahko zaoblené rohy a zatvára sa štýlovo a bezpečne pomocou malých, silných kovových klapiek. Vonkajšia strana veka kazety je označená iba gravírovaným nápisom s názvom cyklu. Značka predajcu či výrobcu nie je nikde prezentovaná.

Nádherné drevené krabičky umiestnia Vaše mince do centra diania!

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe či štruktúre dreva.


Špecifikácia produktu

Materiál:
Drevo
Téma:
Drevené krabičky ČR ražby
Uzávery:
Kovové klapky
Výstelka spodná:
Loža so vzhľadom červeného zamatu
Otváranie:
Kovové pánty - 180
Určenie:
Pre dve zlaté mince ČR
Vonkajšie rozmery:
cca 255 x 145 x 37 (mm)
Výstelka vrchná:
Červený penový vankúšik

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.117.197

Holoubek koncern