Aktuálne ceny: Cena zlata 2328.69 USD/oz   Cena striebra 31.4305 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Drevená krabička 5 x Au 40 mm ČR Mimoriadne razby

Drevená krabička 5 x Au 40 mm ČR Mimoriadne razby

08:19
posledná aktualizácia ceny
005494
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Podrobný popis

Luxusný drevený kufrík je určený na uloženie piatich zlatých pamätných mincí Českej republiky v plastovej kapsule! Každá minca s maximálnym priemerom 40 mm je vyrazená v tematickej sérii Mimoriadne razby.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca vynikla najlepšie. Pravdou je, že bez puzdra na mince je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše luxusné drevené puzdrá boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré zabezpečujú nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie mincí a vašej zbierky mincí.

Na vonkajšej strane veka puzdra je vyrytý nápis technickým písmom, aby obal čo najviac korešpondoval s obsahom v podobe zlatých mincí vydaných pri výročiach výnimočných udalostí a osobností našej histórie:

Zlaté pamätné mince Českej republiky

Mimoriadne mince

Luxusná drevená škatuľa vyrobená z kvalitného dreva bola špeciálne navrhnutá tak, aby spĺňala potreby bezpečnej archivácie mincí a ich certifikátov. V porovnaní s inými škatuľkami mince po otočení zatvorenej škatuľky nevypadávajú z lôžka. Taktiež certifikáty, ktoré sú vložené do uzatváracieho veka, vložené pod pásky v rohoch, sa časom v rohoch zlomia, alebo sa priehľadné plastové kapsle uložené v kazetách premáčknu. Preto je na uloženie certifikátov vyhradený priestor pod vyberateľným zásobníkom na mince. Certifikáty sú uložené bezpečne a nepoškodzujú sa.

Výhodou tohto boxu je otváranie veka o 180°. To zabraňuje zatieneniu počas prezentácie a umožňuje pohľad z viacerých uhlov. Okrem toho nedochádza k vyklápaniu závesov. Pri prezentácii celého roka mincí možno lôžko na mince vybrať a manipulovať s ním samostatne. Na vybratie lôžka na mince sa používa nenápadná páska, farebne zladená s lôžkom na mince. Krabička má mierne zaoblené rohy a štýlovo a bezpečne sa uzatvára malými pevnými kovovými chlopňami. Vonkajšia strana veka schránky je označená len vyrytým nápisom s názvom cyklu. Značka predajcu alebo výrobcu nie je nikde uvedená.

Krásne drevené krabičky umiestnia vaše mince do centra diania!

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe či štruktúre dreva.


Špecifikácia produktu

Materiál:
Drevo
Téma:
Drevené krabičky ČR ražby
Uzávery:
Kovové klapky
Výstelka spodná:
Loža so vzhľadem červeného zamatu
Otváranie:
Kovové pánty - 180
Určenie:
Pre päť zlatých mincí ČR
Vonkajšie rozmery:
cca 255 x 145 x 37 (mm)
Výstelka vrchná:
Červený penový vankúšik

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.117.197

Holoubek koncern