Aktuálne ceny: Cena zlata 2033.31 USD/oz   Cena striebra 24.496 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Drevená krabička 1 x Au 40 mm ČR Jan Hus

Drevená krabička 1 x Au 40 mm ČR Jan Hus

09:58
posledná aktualizácia ceny
003147
kód produktu
16,90 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach

Podrobný popis

drevena_kazeta_1_au_40mm_jan_hus Luxusné drevené puzdro je určené na jednu zlatú pamätnú mincu Českej republiky v plastovej kapsule! s maximálnym priemerom 40 mm, vyrazenú v tematickom cykle Mimoriadne razby.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca najlepšie vynikla. Pravdou je, že bez puzdra na mince je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše luxusné drevené puzdrá na mince boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré zabezpečujú nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie mincí a vašej zbierky mincí.

Na vonkajšej strane veka puzdra je vygravírovaný nápis technickým písmom, aby čo najlepšie zodpovedal obalu a obsahu.

Zlatá minca Českej republiky
Mimoriadna razba 2015
Jan Hus

Luxusná drevená škatuľka z kvalitného dreva bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby bezpečnej archivácie mincí a ich certifikátov. V porovnaní s inými škatuľkami mince po otočení zatvorenej škatuľky nevypadávajú z lôžka.drevena_kazeta_1_au_40mm_prichod_verozvestu_konstantina_metodeje Certifikát je vložený za stužkami umiestnenými v rohoch na vnútornej strane veka vo fialovočervenom zamate.

Výhodou tejto škatuľky je otváranie veka o 180°. Pri prezentácii nedochádza k zatieneniu a je možné si ho prezrieť z viacerých uhlov. Okrem toho sa závesy neuvoľňujú. Krabička má mierne zaoblené rohy a zatvára sa štýlovo a bezpečne pomocou malých, pevných kovových klapiek.

Na vonkajšej strane veka škatuľky je vyrytý len nápis cyklu zlatých mincí Mimoriadnej mincovne Českej republiky, značka predajcu alebo výrobcu nie je nikde uvedená.

Krásne drevené krabičky umiestnia vaše mince do centra diania!

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe či štruktúre dreva.


Špecifikácia produktu

Otváranie:
Kovové panty - 180
Určenie:
Pro jednu zlatou minci ČR
Vonkajšie rozmery:
cca 205 x 145 x 37 (mm)
Vrchná výsteľka:
Nachově červený pěnový polštář
Materiál:
Dřevo
Téma:
Drevené krabičky ČR ražby
Uzávery:
Kovové klapky
Spodné obloženie:
Lože se vzhledem nachového sametu

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
18.207.160.97

Holoubek koncern