Aktuálne ceny: Cena zlata 2334.69 USD/oz   Cena striebra 30.0975 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Darčekové balenie Prianie k narodeninám
Akcia

Darčekové balenie Prianie k narodeninám

18:25
posledná aktualizácia ceny
005846
kód produktu
Pôvodná cena: 8,00 EUR
5,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Zľava pri produkte je 3,00 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Podrobný popis

Balenie darčekov - Narodeniny

S týmto darčekovým obalom na strieborné a zlaté mince do veľkosti 1 Oz ešte viac umocníte jedinečnosť okamihu pri tejto výnimočnej príležitosti. Tento darčekový obal krásne prezentuje váš darček.

Dôležité upozornenie

Pri kúpe tohto tovaru nám do poznámky uveďte, pre akú mincu tento obal kupujete, aby sme mohli priložiť kapsulu správnej veľkosti.

Vonkajšia strana darčekového balenia je ozdobená mašľou a nápisom HAPPY BIRTHDAY. Na vnútornej pravej strane darčekového obalu sú riadky na napísanie vášho venovania. Zadná strana darčekového balenia je doplnená o našu webovú stránku a logo našej spoločnosti.


Špecifikácia produktu

Materiál:
tvrdý papier doplnený lesklými plochami a farebnou tlačou
Rozmer:
cca 149 x 98 (mm)
Určenie:
darčekový obal pre strieborné i zlaté mince do veľkosti 1 Oz vrátane
Obsah balenia:
držiak na kapsulu, kapsula
Téma:
Darčekové obaly
Zatváranie:
magnetické

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
100.28.227.63

Holoubek koncern