Aktuálne ceny: Cena zlata 2328.93 USD/oz   Cena striebra 27.4355 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Darčekové balenie Prianie k narodeniu dieťaťa
Akcia

Darčekové balenie Prianie k narodeniu dieťaťa

13:41
posledná aktualizácia ceny
005845
kód produktu
Pôvodná cena: 8,00 EUR
5,00 EUR

Skladom Vypredané
-
+


Zľava pri produkte je 3,00 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Podrobný popis

Darčekové balenie - pri narodení dieťaťa

S týmto darčekovým obalom na strieborné a zlaté mince do veľkosti 1 Oz ešte viac umocníte jedinečnosť okamihu pri tejto výnimočnej príležitosti. Tento darčekový obal váš darček krásne prezentuje.

Dôležité upozornenie

Pri kúpe tohto tovaru nám do poznámky uveďte, pre ktorú mincu tento obal kupujete, aby sme mohli priložiť kapsulu správnej veľkosti.

Vonkajšiu stranu darčekového obalu zdobia hravé zvieratká a nápis VÍTEJTE NA SVETE ČLOVEKA. Ľavú vnútornú stranu obalu zdobí medvedík. Na pravej vnútornej strane darčekového obalu sú riadky na napísanie venovania. Zadná strana balenia je doplnená o našu webovú stránku a logo našej spoločnosti.


Špecifikácia produktu

Obsah balenia:
držiak na kapsulu, kapsula
Téma:
Darčekové obaly
Zatváranie:
magnetické
Materiál:
tvrdý papier doplnený lesklými plochami a farebnou tlačou
Rozmer:
cca 149 x 98 (mm)
Určenie:
darčekový obal pre strieborné i zlaté mince do veľkosti 1 Oz vrátane

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.201.97.224

Holoubek koncern