Aktuálne ceny: Cena zlata 2326.845 USD/oz   Cena striebra 31.3445 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Koženková krabička 88 x 90 mm na zlaté a strieborné mince 1 Oz
Akcia

Koženková krabička 88 x 90 mm na zlaté a strieborné mince 1 Oz

08:08
posledná aktualizácia ceny
006128
kód produktu
Pôvodná cena: 10,00 EUR
7,85 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach
Zľava pri produkte je 2,15 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Podrobný popis

Krabička je vhodná na investičné mince s hmotnosťou do 1 unce (31,1 g) vložené do plastovej kapsuly (50 x 50 mm).

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich zbierka najlepšie vynikla. Rovnako tak, ak plánujete mince darovať, potrebujete vhodný obal. Pravdou je, že bez puzdra dosiahnete dokonalú prezentáciu len veľmi ťažko. Naše koženkové škatule určené na zlaté aj strieborné mince zaručia nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie.

Krabička je potiahnutá čiernou EKOkožou a vyplnená čiernym zamatom. V lôžku krabičky je zapustený štvorcový otvor na plastovú kapsulu s rozmermi 50 x 50 mm. Cez roh vnútornej strany veka je pripevnená stuha.

Plastová kapsula sa na požiadanie dodáva spolu s krabičkou bezplatne. Plastová kapsula obsahuje aj čiernu penovú výplň, ktorá má kruhový výrez na mincu s priemerom 14 až 41 mm (1/20 unce až 1 unca). Aby sme mali istotu, že vám dodáme správnu kapsulu, uveďte priemer alebo názov mince v časti poznámky v objednávke.

Na ochranu vonkajšieho povrchu škatuľky sa používa zodpovedajúce kartónové puzdro.

Vonkajšia strana veka kazety obsahuje zlatú korunu v zlatej farbe. Na zadnej strane je odkaz www.zlataky.cz v zlatej farbe.


Špecifikácia produktu

Farba:
černá
Otváranie:
90
Určenie:
pro jednu investiční mici do hmotnosti 1 Oz
Spodné obloženie:
lože se vzhledem černého sametu
Materiál:
EKO-kůže
Téma:
Krabičky na investičné mince
Vonkajšie rozmery:
cca 88 x 90 x 26 (mm)
Vrchná výsteľka:
vzhled černého sametu

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.117.197

Holoubek koncern