Aktuálne ceny: Cena zlata 2044.09 USD/oz   Cena striebra 24.981 USD/oz  

Lunárna séria III. - Rok Draka 2024

Zlaté investičné mince a strieborné investičné min ce austrálskej lunárnej série III, ktoré vydáva mincovňa Perth Mint, sú venované 12-ročnému cyklu čínskeho lunárneho kalendára. Začal sa v roku 2020 znamením myši a končí v roku 2031 znamením prasaťa.

Tieto investičné mince sa stali jednými z najobľúbenejších zberateľských mincí na svete. Hlavným dôvodom popularity týchto mincí je ich výnimočná kvalita. Investičné mince lunárnej série sú razené s takou precíznosťou, že niektorí investori sa mylne domnievajú, že tieto mince sú razené v kvalite proof. Vyvýšené vzory na minci sú leštené a kontrastujú s matným až saténovým povrchom pozadia.

Využite príležitosť a na stránke si medzi prvými zabezpečte svoje obľúbené mince prostredníctvom rezervácie .

Dátumy vydania zlatých mincí s nominálnou hodnotou 1/10 Oz, 1/4 Oz, 1 Oz a strieborných mincí s nominálnou hodnotou 1/2 Oz, 1 Oz, 2 Oz sú ohlásené na začiatok novembra 2023.

Vydanie ostatných variantov sa odkladá na koniec roka 2023 a na jar 2024 bez bližšej špecifikácie.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.2.192

Holoubek koncern