Aktuálne ceny: Cena zlata 2330.67 USD/oz   Cena striebra 30.0475 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Univerzálna hnedá krabička pre štyri mince do váhy 1 unca

Univerzálna hnedá krabička pre štyri mince do váhy 1 unca

17:42
posledná aktualizácia ceny
002582
kód produktu
28,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Podrobný popis

Mahagónová krabička na zlaté alebo strieborné mince

Schránka, ktorú ponúkame, má hnedý odtieň a je vyplnená čiernym zamatom a polstrovaním, čo dodáva schránke spolu s mincami dokonalý kontrast.

Spodné lôžko etue slúži na uloženie mincí. V zamate sú urobené štvorcové otvory na plastové kapsuly (50 x 50 mm), do ktorých sa vkladajú mince a ktoré na požiadanie dodáme spolu s krabičkou bezplatne. Súčasťou plastovej kapsuly je aj čierna penová výplň, ktorá má kruhový výrez na mincu s priemerom 14 až 41 mm (od 1/20 unce do 1 unce). Aby sme vám mohli dodať správne kapsuly, uveďte, prosím, v objednávke v časti poznámky priemery alebo názvy mincí. Tým zabezpečíte, že vaše mince budú uložené štýlovo a bezpečne. Zadná strana kazety je označená nápisom Leuchturmm a značkou predajcu.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich mince najlepšie vynikli. Pravdou je, že bez puzdra na mince je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše luxusné škatuľky boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince a zaručujú nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie mincí a vašej zbierky mincí.


Krásne drevené škatuľky umiestnia vaše mince do centra diania!
drevena_krabicka_pro_ctyri_zlate_nebo_stribrne_mince_leuchtturm

Špecifikácia produktu

Farba:
Hnědá, mahagonová
Otváranie:
90
Určenie:
Pro čtyři zlaté nebo stříbrné mince
Spodné obloženie:
Lože se vzhledem černého sametu
Materiál:
Imitace dřeva
Téma:
Krabičky na investičné mince
Vonkajšie rozmery:
cca 260 x 93 x 33 (mm)
Vrchná výsteľka:
Černé polstrování se stuhou pro certifikát

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
100.28.227.63

Holoubek koncern