Aktuálne ceny: Cena zlata 2337.1 USD/oz   Cena striebra 31.5715 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Univerzálna hnedá krabička pre jednu mincu do váhy 1 unca

Univerzálna hnedá krabička pre jednu mincu do váhy 1 unca

09:13
posledná aktualizácia ceny
001837
kód produktu
17,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Podrobný popis

Mahagónová krabička na zlaté alebo strieborné mince

Schránka, ktorú ponúkame, má hnedý odtieň a je vyplnená čiernym zamatom a polstrovaním, čo dodáva schránke spolu s mincou dokonalý kontrast.

Spodné lôžko schránky slúži na uloženie mince, V zamate je urobený štvorcový otvor na plastovú kapsulu (50 x 50 mm) na vloženie mince, ktorú vám na požiadanie bezplatne dodáme spolu so schránkou. Plastová kapsula obsahuje aj čiernu penovú výplň, ktorá má kruhový výrez na mincu s priemerom 14 až 41 mm (od 1/20 unce do 1 unce). Aby sme mali istotu, že vám dodáme správnu kapsulu, uveďte, prosím, priemer alebo názov mince v časti poznámky v objednávke. Vaša minca bude uložená štýlovo a bezpečne. Zadná strana kazety je označená nápisom Leuchturmm a značkou predajcu.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich minca najlepšie vynikla. Jedna pravda je, že bez puzdra na mince je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše luxusné škatuľky boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince a zaručujú nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie mincí a vašej zbierky mincí.


Krásne drevené škatuľky umiestnia vaše mince do centra diania!
drevena_krabicka_pro_jednu_zlatou_minci_leuchtturm

Špecifikácia produktu

Farba:
Hnědá, mahagonová
Otváranie:
90
Určenie:
Pro jednu zlatou nebo stříbrnou minci
Spodné obloženie:
Lože se vzhledem černého sametu
Materiál:
Imitace dřeva
Téma:
Krabičky na investičné mince
Vonkajšie rozmery:
cca 80 x 80 x 30 (mm)
Vrchná výsteľka:
Černé polstrování se stuhou pro certifikát

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.117.197

Holoubek koncern