Aktuálne ceny: Cena zlata 2327.4 USD/oz   Cena striebra 31.424 USD/oz  
  Zlaťáky    Zberateľské potreby     Univerzálna koženková krabička pre jednu mincu do váhy 1 unca
Akcia

Univerzálna koženková krabička pre jednu mincu do váhy 1 unca

07:38
posledná aktualizácia ceny
001836
kód produktu
Pôvodná cena: 10,00 EUR
9,11 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach
Zľava pri produkte je 0,89 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Podrobný popis

Luxusné koženkové puzdro je vhodné na jednu zlatú alebo striebornú mincu s hmotnosťou do 1 unce (31,1 g).

Koženkové puzdro na zlatú alebo striebornú mincu

Puzdro, ktoré ponúkame, má pevný železný rám potiahnutý kvalitnou koženkou a je vyplnené zamatom vo farbe škatuľky a bielym polstrovaním, ktoré dodáva škatuľke a minci dokonalý kontrast.

Spodné lôžko puzdra slúži na uloženie mince. V zamate je urobený štvorcový otvor na plastovú kapsulu (50 x 50 mm), do ktorej sa vkladá minca a ktorú na požiadanie bezplatne dodáme spolu s krabičkou. Plastová kapsula obsahuje aj penovú výplň, ktorá má kruhový výrez na mincu s priemerom 14 až 41 mm (od 1/20 unce do 1 unce). Aby sme mali istotu, že vám dodáme správnu kapsulu, uveďte, prosím, priemer alebo názov mince v časti poznámky v objednávke. Zabezpečíte tak, že vaše mince budú uložené štýlovo a bezpečne. Na vonkajšej strane veka kapsuly nie je žiadny nápis a nie je na nej uvedená značka predajcu ani výrobcu.

Zberatelia vždy hľadajú miesto, kde by ich mince najlepšie vynikli. Pravdou je, že bez puzdra na mince je veľmi ťažké dosiahnuť dokonalú prezentáciu. Naše luxusné puzdrá na mince boli navrhnuté pre zlaté a strieborné mince, ktoré zabezpečujú nielen dokonalú prezentáciu, ale aj pohodlné uloženie vašich mincí a vašej zbierky mincí.


Luxusné puzdrá umiestnia vaše mince do centra diania!
kozenkova_krabicka_pro_jednu_stribrnou_minci_leuchtturm

Špecifikácia produktu

Farba:
černá/modrá
Otváranie:
90
Určenie:
Pro jednu zlatou nebo stříbrnou minci
Spodné obloženie:
Lože se vzhledem sametu v barvě krabičky
Materiál:
Koženka na železné kostře
Téma:
Krabičky na investičné mince
Vonkajšie rozmery:
cca 65 x 65 x 20 (mm)
Vrchná výsteľka:
Bílé polstrování se stuhou pro certifikát

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.117.197

Holoubek koncern